561
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi234
  • Ocen na +101
561 ppt ?

Niepokojące doniesienia! Jest konflikt? (235)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?

Napisał(a): uni -

Niepokojące doniesienia! Jest konflikt? Jak podaje Wirtualna Polska, pomiędzy Rafałem Trzaskowskim a Donaldem Tuskiem od jakiegoś czasu ma dochodzić do konfliktów. Okazuje się również, że w tym samym momencie w którym prezydent Warszawy organizuje letni kampus, lider PO chce przygotować swoje własne wydarzenia. Stąd też coraz częściej zaczynają pojawiać się doniesienia o napiętej sytuacji w ugrupowaniu. W rozmowie z Super Expressem, Antoni Mężydło (senator KO), powiedział, że jego zdaniem, to Trzaskowski powinien zostać szefem PO:

„Według mnie to Rafał Trzaskowski powinien zostać szefem PO, to młody, bardzo zdolny polityk, z wielkim potencjałem politycznym i to właśnie Rafał Trzaskowski jest w stanie pokonać PiS. Z Tuskiem wybory przegramy”
Dodatkowo głos w tej sprawie zabrał także Rafał Chwedoruk. Zdaniem politologa, konflikty sprawiają, że partia staje się mniej wiarygodna:

„To zmniejsza wiarygodność całej opozycji, która wydaje się skupiać bardziej na konfliktach, a nie na przygotowywaniach do stworzenia alternatywy programowej dla PiS”
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?

Napisał(a): ~gość -

~Rak A jaką alternatywną dla PiS wizję Polski ma PO? Bo z tego co wiem, oni chcą tylko odsunąć PiS od koryta, żeby samemu zająć przy nim miejsce!
W/g znawców PiS to szkocki ryt masoński a PO francuski podobnie jak Niemcy i Rosja.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?