Odpowiadasz na:
Niepokojące echa zbrodni w Gdańsku.

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Bylo zaniepokojenie w Izraelu, teraz dotarła do Polski zdecydowana wypowiedź amerykańskiej kongresmenki. Cytuję we fragmencie: Marcy Kaptur, demokratka z Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, zaapelowała do śledczych zajmujących się sprawą zabójstwa prezydenta Gdańska, by upewnili się, że zbrodnia dokonana przez Stefana W. nie ma „szerszego politycznego kontekstu” – podaje serwis „Politico”.". Senatorowie nie wypowiadają się oficjalnie bez podstaw. W jej wypowiedzi jest sugestia politycznej inspiracji. Mam obawy, czy ta władza może bezstronnie zająć się tym tematem

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Niepokojące echa zbrodni w Gdańsku.

Napisał(a): ~gos -

TR300 Zastanówmy się nad tym co napisałeś. Załóżmy że zbrodnia miała podłoże polityczne i przyjmijmy starą rzymską maksymę że winnych zbrodni, należy szukać wśród tych co na niej najwięcej zyskują, tak więc:
- kto zyskał by przy urnie wyborczej gdyby zamach był polityczny?
- kandydatowi której partii Adamowicz odebrał władzę w Gdańsku?
Sugerujesz winę PO?
To by też tłumaczyło dlaczego ten zabójca kręcił się wcześniej przy pałacu prezydenckim...

Re: Niepokojące echa zbrodni w Gdańsku.

Napisał(a): TR300 -

Zastanówmy się nad tym co napisałeś. Załóżmy że zbrodnia miała podłoże polityczne i przyjmijmy starą rzymską maksymę że winnych zbrodni, należy szukać wśród tych co na niej najwięcej zyskują, tak więc:
- kto zyskał by przy urnie wyborczej gdyby zamach był polityczny?
- kandydatowi której partii Adamowicz odebrał władzę w Gdańsku?

Reklama

Re: Niepokojące echa zbrodni w Gdańsku.

Napisał(a): ~gość -

Dzisiaj jest dzień pogrzebu, więc nieco ciszej nad tą trumną, jesli w ogóle masz szacunek, empatię.
Wczesniej tak tu chwaliłeś Brauna reżysera kleru, więc po nie dzieli, czytaj po pogrzebie wstawię ci filmik....jakie on ma zdanie na ten temat. Odważny człowiek...niczego się nie boi.

Reklama