445
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +76
445 ppt ?

Nieprawdopodobne! Chcą się przeprowadzić? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nieprawdopodobne! Chcą się przeprowadzić?

Napisał(a): uni -

Nieprawdopodobne! Chcą się przeprowadzić? Plejada informuje, że Meghan Markle oraz książę Harry planują przeprowadzić się na osiedle „Hope Ranch” w Kalifornii. Podobno para chce zrezygnować z dotychczasowego miejsca zamieszkania, ponieważ ich dom przestał spełniać ich potrzeby. Okazuje się jednak, że mieszkańcy osiedla „Hope Ranch”, które zamieszkiwane jest głownie przez milionerów ceniących sobie spokój i ciszę, są zaniepokojeni pojawieniem się tam Maghan i Harry’ego. Wszystko dlatego, że obawiają się iż książęca para ściągnie na osiedle zainteresowanie mediów oraz obecność paparazzi. Argumentacja jest następująca: wielu paparazzi na osiedlu oznacza wiele samochodów, które mogą stanowić zagrożenie dla przebywających tam dzieci.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Nieprawdopodobne! Chcą się przeprowadzić?

Napisał(a): ~Winnetou -

No nie, znowu o Windsorach! Na szczęście, w krajach anglosaskich nie interesują mnie żadne celeby, tylko KULTURA INDIAŃSKA. Tutaj film o najpiękniejszych indiańskich fajkach pokoju: , tutaj o starożytnych fajkach pokoju kultury Hopewell, głównie z rzeźbami zwierząt:https://www.y(...)7hyJRhY oraz o pięknie malowanej, głównie w zwierzęta, ceramice kultury Mimbres, czyli obecnych Zuni: .

Reklama

Re: Nieprawdopodobne! Chcą się przeprowadzić?

Napisał(a): ~Selim -

Ana Ciąg dalszy lizania rudych lewakow
Może dla tych rudo-lewackich byłych książąt brytyjskich właściwa była by lokalizacja w pobliżu Parku Kriegera w okolicach Pigmejów lub ...w Polsce, w regionie opalanym smolonymi dubami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nieprawdopodobne! Chcą się przeprowadzić?