86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +9
86 ppt ?

Nieprawdopodobne! Co wyznała Lewandowska? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nieprawdopodobne! Co wyznała Lewandowska?

Napisał(a): uni -

Nieprawdopodobne! Co wyznała Lewandowska? W miniony piątek, Robert Lewandowski oficjalnie wystąpił jako piłkarz FC Barcelony. Jak informuje „Plotek”, po uroczystości związanej z zaprezentowaniem sportowca, Anna Lewandowska zgodziła się porozmawiać z dziennikarzami. Podczas krótkiego wywiadu (który został wyemitowany przez Meczyki.pl), wyznała, że to dla nich wyjątkowa chwila:

„To dla nas wyjątkowy dzień. Bardzo przeżywaliśmy cały proces transferowy. Ale fajnie, bo przyleciały mamy, jest siostra Roberta, są nasi przyjaciele, te najbliższe osoby, które były przy nas i nas wspierały. Więc muszę przyznać, że dzisiaj zrobiliśmy "wielkie wow". Chyba się nie spodziewaliśmy takiego wydarzenia, jakie było dzisiaj”
Lewandowska przyznała, że zawsze będzie miała sentyment do Bayernu, ale dodała, że czuje, iż płynie w niej hiszpańska krew:

„Czy dziwnie patrzy się na Roberta w innej koszulce? Na pewno. Ja zawsze będę miała wielki sentyment do Bayernu, zawsze będę miała wielki sentyment do Niemiec i będę powtarzała, że dla mnie to było niesamowite doświadczenie. Myślę, że inne niż tutaj, ale wiem też, że płynie we mnie być może trochę taka hiszpańska krew i będziemy mieli tutaj wspaniały czas”
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Nieprawdopodobne! Co wyznała Lewandowska?

Napisał(a): ~Emeryt -

Twoje oszczędności "na czarną godzinę", cały twój dorobek życia topnieje pożerany przez inflację (nie każdy mógł przytulić 15 milionów), a wystarczyłoby tylko podjąć środki z Unii blokowane przez Pi$. Złotówka rośnie, spadają ceny paliw i całego importu - twoje oszczędności przestają topnieć. Pi$-mafia opanowała sądy, aby móc bezkarnie kraść ("bo im się należy"). Hasło na dziś: Precz z Qrduplem, Pinokiem, Zerem, precz ze Spasinem, Płaszczakiem, Fałszydłem, Klempą itd. itp., precz z Pi$-mafią !!! DZIAŁAJMY dla dobra naszego, naszych dzieci i wnucząt !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nieprawdopodobne! Co wyznała Lewandowska?