2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń199 tys.
  • Odpowiedzi668
  • Ocen na +901
2 tys. ppt ?

Nieprawdopodobne, co zrobiono Kaczyńskiemu? (669)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nieprawdopodobne, co zrobiono Kaczyńskiemu?

Napisał(a): uni -

Nieprawdopodobne, co zrobiono Kaczyńskiemu? Prezes PiS udał się do Starachowic – miejscowości, z której pochodziła jego mama – w 9. rocznicę śmierci Jadwigi Kaczyńskiej, gdzie wziął udział w nabożeństwie, a następnie postanowił powiedzieć kilka słów do zgromadzonych.

Przede wszystkim muszę podziękować za to, że już od ponad 8 lat mogę tutaj być, uczestniczyć Mszy św. za duszę mojej śp. mamy. Mogę wspominać to wszystko, co było jej pamięcią, ale dzięki opowiadaniom, dzięki temu, że tak często o tym mówiono, stało się także i naszą, moją pamięcią, pamięcią mojego brata.
Kaczyński podkreślał również, że wspomnienia, zwłaszcza z czasów wojny mały dla niego i jego brata szczególną wartość. Były:

częścią czegoś szerszego, co przekazywali uczciwi, dobrzy Polacy tamtego pokolenia swoim dzieciom. Tych wspomnień, których przesłaniem był polski patriotyzm, wierność Polsce, odrzucenie komunizmu i tego wszystkiego, co się z nim wiązało. To było głębokie przekonanie, że nie można uwierzyć temu wielkiemu oszustwu, w którym żyli Polacy, ze trzeba trzymać się tradycji, prawdy i tej prawdy szukać, a także by podejmować walkę, by Polska znów stała się wolna.
W trakcie przemowy polityka o matce doszło do skandalicznego zachowania grupy osób, która próbowała krzykami i nawoływaniami zagłuszyć słowa Kaczyńskiego.
INTERIA.PL

Re: Nieprawdopodobne, co zrobiono Kaczyńskiemu?

Napisał(a): ~Wojtek -

~OBYWATEL nie jestem kibicem Kaczorka -----ale należy uszanować uczucia każdego człowieka a ta banda co skandowała to nasłane gnidy przez skundloną , niemiecko-żydowską opozycję ..........
Skoro przyjechał się modlić w kościele, niech więc w ciszy i spokoju to robi, po czym w ciszy i spokoju niech wraca do swojej gawry na Nowogrodzkiej. A skoro pod kościołem urządza polityczne show, niech się nie dziwi, że przeciwnicy protestują.

Napisał(a): ~sbe -

~OBYWATEL nie jestem kibicem Kaczorka -----ale należy uszanować uczucia każdego człowieka a ta banda co skandowała to nasłane gnidy przez skundloną , niemiecko-żydowską opozycję ..........
Nic nie rozumiesz, masz wyprany mózg "przez PIS. PIS I MAFIA K.K. prowwadzą Polske do katastrofy ekonomicznej. Nie znasz ekonomii tylko wypisujesz głupoty. Wszystko drożeje, zmn iejszają się wypłaty. Niedługo ludzie wystapią przecw PIS i wyjda na ulice, aby obalić nudolny PIS jak komunę w 1980r.

Reklama

Napisał(a): ~ czart -

hihi patriotyzm wedlug mustafy to praca na temat wyzszosci komunizmu nad kapitalizmem wokolo same komuchy i dzieci resortowe jak nie krycha zarlacz to tow piotrowicz kujda jasinski lopinski i wielu wielu innych sam jako dziecie resortowe komu ty balbina opowiadasz te bzdury

Napisał(a): ~baca -

to co robi kacsta to nie jest modlitwa tylko propaganda....kazdy polak ktory jest wierzacy zgodzi sie ze mna ze modlic sie mozna wszedzie ...nie trzeba jechac do starachowic czy na wawel a ten ciul -niewierzacy zreszta- wystawia sie na strzał.przy kazdej okazji...i jeszcze judzi ludzi swoimi wymiocinami...won...do odessy

Reklama

Napisał(a): ~Marek -

Czy Kaczyński musi wciąż dwój żal po stracie brata celebrować w telewizji? "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." (Ew. św. Mateusza)

Reklama

Napisał(a): gość -

Witam mam ogólne poglądy polityczne i nie mam ulubionej parti przeżyłem komunizm do 2015 roku było lepiej? Chyba nie tylko dla ludzi którzy miały firmy i kręciły lody pod stołem zarabiały krocie a jak była wypłata to nie mieli pieniędzy tak zwanej jałomuzny ponieważ stawka godzinowa 5zl.I było lepiej było na więcej ludzi stać ciekawe.

Napisał(a): gość -

Witam to każdego indywidualnego sprawa niedługo będziemy wszyscy jak również ty będziemy codziennie tłukli głowy o ziemie bo islam będzie paniwał w Europie tez i będziesz zadowolony i uśmiechnięty choć będziesz to robił z przymusu i otrzywiscie wszystkie kobiety twojej rodziny będą innych

Napisał(a): ~antyBudyn -

Wypada też aby "uczucia" akurat tego konkretnego człowieka NIE były publikowane w masowych mediach - rozumiem jego przywiązanie do matki, ale nie jest to powód do organizowania państwowych uroczystości ku jej pamięci! W końcu to była tylko matka jego i śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a nie Matka Całego Narodu. Za taką katolicy uważają wyłącznie Matkę Jezusa Chrystusa. On sam jest tylko posłem na Sejm RP i szefem swojej partyjki wzajemnej adoracji. Jako wicepremier ds. bezpieczeństwa narodowego powinien odpowiedzieć przed Trybunałem stanu za brak działania w obliczu trwającej już dwa lata pandemii (jako szef parti rządzącej nie potrafił wpłynąć na rząd, aby ten zintensyfikował działania w celu usprawnienia funkcjonowania służby zdrowia) oraz za dopuszczenie do kolejnej malwersacji pieniędzy podatników w postaci projektu "instalacji ochronnej na granicy z Białorusią".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nieprawdopodobne, co zrobiono Kaczyńskiemu?