129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +3
129 ppt ?

Nierozładowane napięcie seksualne. (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nierozładowane napięcie seksualne.

Napisał(a): ~janosik -

Witam.
Mam pytanie: jeżeli napięcie seksualne nie zostaje rozładowane i pozostaję w stanie erekcji przez dłuższy czas, to czy może to mieć negatywny wpływ na moje zdrowie lub może skutkować późniejszymi problemami w czasie współżycia z partnerką, np. problemem z osiągnięciem orgazmu?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie,
Janosik.
INTERIA.PL

Re: Nierozładowane napięcie seksualne.

Napisał(a): ~ula -

nierozładowane napięcie ma negatywne skutki, tak u kobiety, jak i dla mężczyzny. Rozdrażnienie, niepokój, zdenerwowanie. U kobiet nazywa się to zespołem Kerhera... Odbija się on nie tylko na psychice kobiety, ale również wpływa negatywnie na jej zdrowie.

Pytanie, skąd taki problem...

Napisał(a): ~ula -

zasadniczą kwestią jest to, że ludzie boją się mówić o swoich potrzebach seksualnych, to temat tabu.. pary nie rozmawiają o tym, kto ma jakie potrzeby, szczególnie zaś właśnie kobiety boją się o tym mówić. Dla mężczyzn to bardziej naturalna kwestia, zresztą nie ukrywajmy, że radzą sobie na wiele sposobów z tym fantem ;)

Nie wiem, czy to kwestia wstydu czy strachu, ale najlepiej wprost pogadać, co i jak

Napisał(a): ~Pieścioch -

~ula nierozładowane napięcie ma negatywne skutki, tak u kobiety, jak i dla mężczyzny. Rozdrażnienie, niepokój, zdenerwowanie. U kobiet nazywa się to zespołem Kerhera... Odbija się on nie tylko na psychice kobiety, ale również wpływa negatywnie na jej zdrowie. Odp. Uleńko oby cię nigdy ten Kerher nie dopadł ;) Lepiej niech cię jakiś Marek dopadnie ha ha ha.

Pytanie, skąd taki problem...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nierozładowane napięcie seksualne.