554
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi528
  • Ocen na +21
554 ppt ?

Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego? (529)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego?

Napisał(a): ~gosc1 -

~heh
~gosc1
~her
~gosc
karelen to są cechy tej chrześcijańskiej prostytutki,.
Swiadkow jehowy milosc do reszty swiata nazywajac kosciol prostytutka!

O, to według Ciebie Biblia powinna być cenzurowana, bo zawiera dużo "brzydkich słów"
Biblia nie nazywa chrześcijan prostytutką.
Manipulacja, ale już tak masz. Na sądzie ostatecznym nie będzie Ci lekko, chyba że się opamiętasz
Nie ja tylko wy manipulujecie treścią Biblii i wmawiacie ludziom coś czego tam nie ma.
INTERIA.PL

Re: Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego?

Napisał(a): ~hej -

~gosc1
~hejaho
~gosc
~heh
~gosc1
~her
~gosc
karelen to są cechy tej chrześcijańskiej prostytutki,.
Swiadkow jehowy milosc do reszty swiata nazywajac kosciol prostytutka!

O, to według Ciebie Biblia powinna być cenzurowana, bo zawiera dużo "brzydkich słów"
Biblia nie nazywa chrześcijan prostytutką.
Nie, podpisuję się inaczej, bo mi się nie chce zakładać tu konta w na nie wchodzić-
ii mam kreatywny umysł. . Myślisz według siebie, ponieważ manipulujesz tak często, chcesz to widzieć w innych.

Manipulacja, ale już tak masz. Na sądzie ostatecznym nie będzie Ci lekko, chyba że się opamiętasz
Masz na mysli, ze wstapi w wasze szeregi? WTEDY bedzie mu lekko?

Ja tez nie mam ochoty zbierac trupy po waszym armagedonie. Juz wole isc do nieba, bez trupow !
Jakie "nasze"? Nie jestem Świadkiem i interpretacja z tematu nie jest wyłącznie przyjmowana przez Świadków
A kim ty jesteś? Heh, hejaho, her? Za każdym razem podpisujesz się inaczej by wyglądało że jest dużo osób którzy myślą tak jak ty... i kto tu jest manipulantem?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego?