1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi162
  • Ocen na +2 tys.
1 tys. ppt ?

Niesiołowski miesza Schetynę z błotem (163)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niesiołowski miesza Schetynę z błotem

Napisał(a): uni -

Ostatni wywiad Stefana Niesiołowskiego z Super Expressem pokazuje, że polityk ma w sobie dużo złości na szefa PO. Grzegorz Schetyna zranił najwidoczniej posła PSL-UED za sugestie, że w kuluarach sejmowych upodobanie Niesiołowskiego do korzystania ze sponsorowanych przez innych prostytutek były tajemnicą poliszynela.
Były partyjny kolega obecnego szefa PO stwierdził, że "Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego". Dodał też Schetynę „powinno się wyrzucić na zbity pysk” bo "Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego!"
Zgadzacie się z Niesiołowskim? Czy może przesadził w swoim zacietrzewieniu wobec Schetyny?
INTERIA.PL

Re: Niesiołowski miesza Schetynę z błotem

Napisał(a): ~gość -

Oni wszyscy sa siebie warci.
Przed wyborami na prezydenta Gdańska Schetyna, Wałęsa mówili.
"Lech Wałęsa podczas wspólnej konferencji prasowej z liderem PO Grzegorzem Schetyną zaapelował do Pawła Adamowicza, żeby nie kandydował na prezydenta Gdańska. – Apeluję do Pawła Adamowicza, aby podporządkował się sugestiom PO i nie kandydował na prezydenta Gdańska Schetyna dobrze na niego nadawał, a gdy ten zmarł..pierwszy przy trumnie siedział, lament wzniósł, że PiS nienawiśc promuje.
W wielu sytuacjach napuszczał Niesiołowskiego, a potem...jesteś niepotrzebny. Aut bez skrupółów.

Reklama

Re: Niesiołowski miesza Schetynę z błotem

Napisał(a): ~horac -

Od dawna piszę, że ta Koalicja z Grzesiem na czele i z Kopacz, Sikorskim, Siemoniakiem w odwodach na dodatek podpartych Lubnauer i innym politycznym planktonem ma niewielkie szanse na wyborczy sukces. W tym zakresie całkowicie się ze Stefanem zgadzam, choć odczułem psychiczna ulgę, że z polityko odchodzi.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Niesiołowski miesza Schetynę z błotem