341
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +67
341 ppt ?

Niespotykane zachowanie Andrzeja Dudy (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niespotykane zachowanie Andrzeja Dudy

Napisał(a): uni -

A dla zachowania równowagi.. Andrzej Duda, który w minioną niedzielę wziął udział w obchodach 75. rocznicy rzezi wołyńskiej. Nie zakładam, że i Duda cierpi na "chorobę filipińską" (dla przypomnienia, kiedyś Aleksander Kwaśniewski pojawił się konferencji prasowej w stanie wskazującym i tłumaczył się, że podczas pobytu na Filipinach zaraził się jakąś egzotyczną chorobą i jest pod wpływem silnych antybiotyków), ale jednak coś z naszym Prezydentem jest nie tak na tym filmie.. A Wy co myślicie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Niespotykane zachowanie Andrzeja Dudy

Napisał(a): abce -

Jaki masz dowód , że Prezydent. A. Duda nadużył alkoholu - bo tak sugerujesz .
Osobiście jestem uczulona na alkohol . Wystarczy mała ilość - 2 łyki alkoholu - a na twarzy pojawiają się czerwone odczyny- plamy . . Nawet piwo "bezalkoholowe " spowodowało nie tylko u mnie podrażnienie naskórka twarzy.
Nie należy wyciągać pochopnych wniosków tym bardziej dla uciechy gawiedzi .

Napisał(a): zbigniew1933 -

~gość
Blandare51 , ....."ale jednak coś z naszym (nie moim) Prezydentem jest nie tak na tym filmie.. A Wy co myślicie?"....

Mysle, ze jakies 0,50 w wydychanym, czyli niedospany kac.......
Masz w Szwecji króla to nim się interesuj od Polski wara jełopie i nie pisz, że myślisz bo można pęknąć ze śmiechu.
Pękniesz jak parówka Antoniego?

Napisał(a): ~Polska -

Oglądam film trzy razy i nic nie zauważyłem.

Prezydent stoi , nie chwieje się jak Kwaśniewski, nie bąka nic pod nosem.

Oczywiście widać zmęczenia ale wystarczy przeanalizować ostatnie trzy dni gdzie i co robił prezydent by zauważyć że było to zdecydowanie za dużo jak na tylko trzy dni.

Ja wiem że chcecie szukać haków i wpadek ale akurat strzał nie trafiony.

Pozdrawiam

Napisał(a): Blandare51 -

~Polska Oglądam film trzy razy i nic nie zauważyłem.

Prezydent stoi , nie chwieje się jak Kwaśniewski, nie bąka nic pod nosem.

Oczywiście widać zmęczenia ale wystarczy przeanalizować ostatnie trzy dni gdzie i co robił prezydent by zauważyć że było to zdecydowanie za dużo jak na tylko trzy dni.

Ja wiem że chcecie szukać haków i wpadek ale akurat strzał nie trafiony.

Pozdrawiam
Patrzec a nie widziec... Wielu to ma... Gdyby takich nie bylo... Nie byloby dzis PiSu.... Ja w mydlku mydliny dostrzeglem juz gdy tytul jego pracy doktorskiej poznalem.....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niespotykane zachowanie Andrzeja Dudy