0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Niestety to nie to/ Milka! (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): by7mistake -

Niestety stwierdzam, że to forum nie jest ani w 1 procencie namiastką starych pam, gdzie było kameralnie, sami swoi. Widać to po durnych komentarzach pod prawie każdym wpisem. Przykro, że interia po tylu latach nie stworzyła nam fajnego miejsca żeby został sam stary skład, a teraz jesteśmy otwarci dla każdego użytkownika forum.
Ehhh, mam tylko nadzieję że doczekamy się tutaj wpisu Milki z relacją z jej dnia! :)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): Gość -

Sami sobie nie stworzyliscie. Każde forum popełnia jeden wielki błąd izolując się i źle traktując nowych, starzy uważają się za elitę a jak spojrzeć na tą elitę to dużo im do niej brakuje, taki przerost formy nad treścią, a później duszą się we własnym sosie, coraz mniej rozmów, tematów etc. A forum żeby było dochodowe musi mieć ruch dlatego później portal wpuszcza gości, botów itd. Przecież ktoś musi utrzymac takie forum. Musza byc na nim reklamy i ruch.

Poza tym nie uważam że wpuszczenie gości jest błędem. Pod warunkiem że moderacja sprawnie działa. Wśród gości tez są nie-trolle.

Reklama

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): ~Gośćnietroll -

Kajetana Sami sobie nie stworzyliscie. Każde forum popełnia jeden wielki błąd izolując się i źle traktując nowych, starzy uważają się za elitę a jak spojrzeć na tą elitę to dużo im do niej brakuje, taki przerost formy nad treścią, a później duszą się we własnym sosie, coraz mniej rozmów, tematów etc. A forum żeby było dochodowe musi mieć ruch dlatego później portal wpuszcza gości, botów itd. Przecież ktoś musi utrzymac takie forum. Musza byc na nim reklamy i ruch.

Poza tym nie uważam że wpuszczenie gości jest błędem. Pod warunkiem że moderacja sprawnie działa. Wśród gości tez są nie-trolle.
Nie jesteś (światopoglądowo) z mojej bajki ale piszesz sensownie, szacun:)

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): ~Blaugran -

Udzielałem się mało. Miałem raptem parę wpisów i ze dwadzieścia komentarzy. Jednakże widziałem, że pisać mógł każdy. Ba, zawitałem w 2007 roku, gdzie oprócz trollingu była masa bekowych wpisów. Więc nie piszcie, że było kameralnie. Owszem było przyjemniej, bo rozwiązania portalu były lepsze, ale dostęp miał każdy. Owszem, później chamski trolling zniwelowano blokując błyskawicznie wpisy - nie zmienia to jednak faktu, że nadal ten występował.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niestety to nie to/ Milka!