Odpowiadasz na:
Niestety to nie to/ Milka!

by7mistake
Temat dodał(a):
by7mistake -
Niestety stwierdzam, że to forum nie jest ani w 1 procencie namiastką starych pam, gdzie było kameralnie, sami swoi. Widać to po durnych komentarzach pod prawie każdym wpisem. Przykro, że interia po tylu latach nie stworzyła nam fajnego miejsca żeby został sam stary skład, a teraz jesteśmy otwarci dla każdego użytkownika forum. Ehhh, mam tylko nadzieję że doczekamy się tutaj wpisu Milki z relacją z jej dnia! :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): ~Blaugran -

Udzielałem się mało. Miałem raptem parę wpisów i ze dwadzieścia komentarzy. Jednakże widziałem, że pisać mógł każdy. Ba, zawitałem w 2007 roku, gdzie oprócz trollingu była masa bekowych wpisów. Więc nie piszcie, że było kameralnie. Owszem było przyjemniej, bo rozwiązania portalu były lepsze, ale dostęp miał każdy. Owszem, później chamski trolling zniwelowano blokując błyskawicznie wpisy - nie zmienia to jednak faktu, że nadal ten występował.

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): gość -

Ale dziwnie...wchodzę na stare pamiętniki a tu nic...


/blackswan

Reklama

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): ~Gośćnietroll -

Kajetana Sami sobie nie stworzyliscie. Każde forum popełnia jeden wielki błąd izolując się i źle traktując nowych, starzy uważają się za elitę a jak spojrzeć na tą elitę to dużo im do niej brakuje, taki przerost formy nad treścią, a później duszą się we własnym sosie, coraz mniej rozmów, tematów etc. A forum żeby było dochodowe musi mieć ruch dlatego później portal wpuszcza gości, botów itd. Przecież ktoś musi utrzymac takie forum. Musza byc na nim reklamy i ruch.

Poza tym nie uważam że wpuszczenie gości jest błędem. Pod warunkiem że moderacja sprawnie działa. Wśród gości tez są nie-trolle.
Nie jesteś (światopoglądowo) z mojej bajki ale piszesz sensownie, szacun:)

Re: Niestety to nie to/ Milka!

Napisał(a): Gość -

Sami sobie nie stworzyliscie. Każde forum popełnia jeden wielki błąd izolując się i źle traktując nowych, starzy uważają się za elitę a jak spojrzeć na tą elitę to dużo im do niej brakuje, taki przerost formy nad treścią, a później duszą się we własnym sosie, coraz mniej rozmów, tematów etc. A forum żeby było dochodowe musi mieć ruch dlatego później portal wpuszcza gości, botów itd. Przecież ktoś musi utrzymac takie forum. Musza byc na nim reklamy i ruch.

Poza tym nie uważam że wpuszczenie gości jest błędem. Pod warunkiem że moderacja sprawnie działa. Wśród gości tez są nie-trolle.

Reklama