Odpowiadasz na:
Nietypowa odpowiedź papieża! Czego potrzebuje?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Nietypowa odpowiedź papieża! Czego potrzebuje? Podczas audiencji generalnej w Watykanie, Franciszek nawiązał rozmowę z grupą seminarzystów z Meksyku. Został zapytany przez nich jak jego kolano, które od jakiegoś czasu bardzo mu doskwiera. Zostały w nim naciągnięte ścięgna i dlatego też, ostatnio Franciszek korzystał z wózka inwalidzkiego i wspierał się na lasce. Młodzi wyznali przy tym, że podziwiają go za to, że mimo bólu, nadal jest pozytywną osobą. Papież w odpowiedzi odparł:Żart Franciszka spowodował natychmiastową reakcję seminarzystów, którzy obiecali mu, że przyślą butelkę tego alkoholu.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nietypowa odpowiedź papieża! Czego potrzebuje?

Napisał(a): Tytan -

Kosciół to jedna wielka poraszka i krzywdzą dzieci ci czarni nie mają skrupułów

Re: Nietypowa odpowiedź papieża! Czego potrzebuje?

Napisał(a): ~ZDZISLAW -

A JA WAM NAPISZE ZE DOBRY BOG NIE MA NIC WSPOLNEGO Z TYM CHAMSTWEM KTORE SAMI UPRAWIAMY LUDZIE DOBRZY SA NISZCZENI PRZEZ PAZERNE STADA WILKOW ZOBACZCZIE EMERYTOW CIAGLE IM MALO TYCH EMERYTOR A ROK MA TYLKO 12 MIESIECY DO TEATRU I KINA NIE CHODZA A MOI ZNAJOMI BY CHCIELI ALE ICH NIE STAC MAJA TYLKO 12 WYPLAT W CIAGU ROKU I CORAZ MNIEJ MOZNA ZA NIE KUPIC !!! CZEMU RZAD NIE DA IM 14 WYPLATY ZA SIEDZENIE W DOMU I NIC NIE ROBIENIE??? ALBO INACZEJ DAJCIE IM WYPLATE KACZYNSKIEGP TO POJDA DO TEATRU O!!!

Reklama

Re: Nietypowa odpowiedź papieża! Czego potrzebuje?

Napisał(a): ~ciekawy -

...Jest ktoś głupszy od ciebie?

Re: Nietypowa odpowiedź papieża! Czego potrzebuje?

Napisał(a): ~niewierzący -

...Kocham tego Franciszka, dlatego przede wszystkim,że jest normalnym człowiekiem.Nie dmuchanym pajacem, "aktorem" typu Jasia z Wadowic.............

Reklama