Odpowiadasz na:
Niewierna kobieta - jak sobie poradzić ?

~Tomek
Temat dodał(a):
~Tomek -
Odkryłem,że moja kobieta jest niewierna i to całkiem przez przypadek. Niechcący usłyszałem jak rozmawia z nim przez telefon ( od pewnego czasu zawsze wychodziła jak rozmawiała przez telefon) usłyszałem dużo za dużo, zrobiłem jej awanture, zwyzywałem od niewiernych itp. lecz nadal mi na niej cholernie zależy i jestem w stanie jej to wybaczyć,ale mam pewne obawy,że będzie niewierna po raz kolejny.. co robić z nią niewierną ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Niewierna kobieta - jak sobie poradzić ?

Napisał(a): gość -

WSPOMAGACIE IOLOŚĆ ZAKLADANYCH TEMATÓW?

Napisał(a): Gość -

gość Skoro raz była niewierna to i drugi i trzeci i piąty będzie. Nie wracaj do niej
Może ma taką naturę,że nigdy nie będziesz tym jedynym . To nie przyjemne .

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość Skoro raz była niewierna to i drugi i trzeci i piąty będzie. Nie wracaj do niej
Znam panią ,która ma męża i 2-dzieci ale w obwodzie ma jeszcze kilku do obsługi w pracy. Jest takim pogotowiem seksualnym. Po za tym stara się wkręcić w rodzinę jakiegoś "wybrańca ". Typ kobiety b.prymitywnej ale swoje walory i doświadczenie chętnie promuje.
Bywają kobiety,które maja większe potrzeby aniżeli normalne kobiety.

Napisał(a): Asiulka33 -

co ma czyje być to będzie,ale ciężko jest zaufać ponownie nawet wtedy jak powie że się zmieni itd. ale skąd wiesz że jest niewierna? mówiła przez telefon że z kims spała?

Reklama