243
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +7
243 ppt ?

Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk? (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?

Napisał(a): Gość -

Tak o Donaldzie Tusku mówią w Brukseli, więc nie tylko w Polsce ludzie mają o nim złe zdanie...
Prawda jest taka, że Tusk nie popisał się w Brukseli. Rzeczywiście go nie widać, nie słychać zdecydowanego głosu UE w żadnej sprawie, jakby był na smyczy i miał zakaz wychylania się.
A co do bełkotliwości to nie trudno to pominąć, chociażby na przykładzie odpowiedzi, jaką udzielił jednemu z europarlamentarzystów, kiedy ten go obrażał...
Nigel Farage powiedział wtedy, że Tusk jest najnowszym polskim imigrantem a Tusk co na to - że Farage słynie z elegancji...
Czy to jest merytoryczna odpowiedź? Ale jak Tusk ma merytorycznie odpowiadać, jeśli nie zna angielskiego zbyt dobrze i rzeczywiście niesłychanie bełkocze.
Wstyd mi, że ktoś taki nas reprezentuje.
Co sądzicie?


Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?

Napisał(a): gość -

Kiepski w Polsce , to i kiepski w UE.Pani Merkel pewnie żałuje,że go tam ściągnęła.Między nimi robi się przepaść. On jest za wojną z Rosją , a ona nie.On jeździ i jątrzy , a ona uspakaja .Ale najważniejsze,że sporo zarabia i ściągnął z Polski do Brukseli towarzystwo wzajemnej adoracji.

Reklama

Re: Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?

Napisał(a): gość -

Tusk znalazł się w Brukseli bo potrzebna była ciepła posadka. W Polsce zaczęło być niepewnie dla PO a kasa w Brukseli większa.
Nic nie mówi bo tak miał się zachowywać. Merkel wiedziała co robi bo zawsze Ją popierał i nadal popiera. Nic nie będzie nadal robił bo miał być marionetką i nadal będzie. To jest bardzo przykre bo nigdy nie chodziło o interesy Polski, tylko interesy Niemiec i innych dużych graczy. Plusem dla Polski jest to że Go tu nie ma :-) Czas na zmiany w Polsce, Unia już się rozpadła na frakcje. Europa Wschodnia boi się Putina bo wie do czego jest zdolny. Reszta od Odry na Zachód i Południe będzie się dogadywać nawet kosztem Polski i innych krajów z bloku wschodniego.
Jeżeli ktoś myślał że Tusk coś zrobi mylił się.

Reklama

Reklama

Re: Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?

Napisał(a): gość -

Nie może ogłoSić, WSZEM I WOBEC - że gdyby Kaczyński był na jego miejscu, pewnie więcej by nie zrobił. Do Brukseli mogłby tez POjechać Niesiołowski i wszystkim tym niezadowolonym nawymyślać od GŁĄBÓW, IDIOTÓW, ANTYSYSTEMOWYCH TRUTNI, DEKADENCKIEJ SZCZUJNI...

Re: Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?

Napisał(a): gość -

Właśnie tacy posłuszni i lojalni jak Tusk czy Buzek są potrzebni kanclerzowi Niemiec dla wzrostu gospodarczego jego państwa.
Sam Tusk doprowadził naszą gospodarkę do bankructwa mamiąc ludzi unijną propagandą i ściśle wedle wytycznych kanclerza Niemiec zadłużając kraj do kwoty niewypłacalności państwa. Za swoje zasługi dla wzrostu gospodarki Niemiec i Niemieckich firm były premier Donald Tusk dostał stanowisko szefa Rady Europejskiej za niebotycznie wysokie wynagrodzenie. Po pięciu latach dalszego wykonywania poleceń Niemieckiego kanclerza i dalszego wzmacniania gospodarki Niemiec przejdzie w wieku 62 lat na zasłużoną emeryturę trzydziestokrotnie wyższą niż wynosi średnia emerytura w Polsce oczywiście wypłacanej z ZUS-u. Jak rujnować to do końca w myśl hasła die Herrlichkeit und die Macht des Deutschen.

Re: Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?

Napisał(a): gość -

Najszmieszniejsze jest to, ze taki: pajac, glupek, nieudacznik, pacynka nie wiem co tam jeszcze wymieniliscie...doszedl wyzej niz Wy i nie musi tracic czasu na pisanie po Interiach, nie:D Kiedys dawali pankowe stroje zebyscie czuli sie wolni..teraz daja fora hehe...Bardzo pozdrawiam i chyba i mi przyszedl czas siasc na dupie i skonczyc na interii:D:D:D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niewyraźny, niewidoczny, mglisty, bełkotliwy - taki właśnie jest Tusk?