23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń367
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
23 ppt ?

Niezaspokojone pragnienie (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niezaspokojone pragnienie

Napisał(a): Gość -

Nie wiem czemu nie ma tematu zdrowia w dziale dla facetow wiec zmuszony jestem napisac tutaj.

Nie daje mi spokoju ilosc wypijanych przeze mnie plynow.
Pije od jakiegos miesiaca jak nawiedzony.
Od razu zaznacze ze jestem abstynentem i nie o te plyny chodzi.
Potrafie dziennie wypic do16-20 herbat w duzym kubku 0.33 do tego z poltora litra mleka z 4 kawy w duzych kubkach 0,33 na noic stawiam kolo lozka butelke wody niegazowanej o smaku jakies tam owocow,gruszka jablko-mieta truskawka obopjetnie co i okolo 6 rano jest juz wypita

Dzis chyba przeszedlem samego siebie bo poza herbata i kawa ilosc nie zmieniona wypilem juz 3 litry mleka nie gazowany napoj o smaku czegos tam mam jeszcze litr mleka w lodowce i nie moge odgonic mysli o tym ze ten litr tam stoi i kiedy zejde i bede pil i pil i na noc mam zielona herbate 1,75 litra przygotowana a na pewno wypije z 4 hrbaty jeszcze i caly czas chce mi sie pic.Nie moge przestac myslec o piciu.
Co ciekawe absolutnie nie mam oichoty na wode gazowana.Przypuszczam ze zanim pojde spac jeszcze wciagne cala butelke Helleny gruszkowego smaku zniszcze ten litr mleka zielona herbate skoncze do rana i z 4 herbaty.
O co chodzi.........co ciekawe od miesiaca to trwa i malo jem za to jak jestem glodny mam czasami nie zawsze bole zoladka.
Mialem tak jakos 4 razy w ciagu miesiaca.
O co chodzi z tym piciem ktos cos wie?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Niezaspokojone pragnienie

Napisał(a): gość -

Przyczyn może być wiele (poczynając od wspomnianej cukrzycy, kończąc na moczówce prostej chociażby). Do lekarza marsz!!!! Picie ogromnych ilosci płynów powoduje wydalanie wraz z moczem niesamowitej ilości mikro i makroelementów, co może być groźne. Wiadomo- na forach ludzie straszą ;) Ale prawda jest taka, że wypłukanie potasu np. może skutkować nawet śmiercią. Tutaj nikt nie jest lekarzem, a nawet jeśli, to bez zobaczenia delikwenta i zrobienia badań diagnozy nie postawi. Tym bardziej recepty wirtualnie nie da ;)

Reklama

Radzę nie bagatelizować sprawy..bo to więcej niż pewne, że to cukrzyca.
Jednak wszystko się okaże po badaniu..czy do leczenia wystarczą odpowiednie,
lekarstwa czy podawanie słynnej insuliny...której prawdopodobnie Twoja trzustka,
za mało wytwarza.

obserwator1971 zamień herbatę i te bełty na wodę mineralną niegazowaną bez dodatków pseudo smakowych.
i marsz na spacerek do lekarza
pseudo smakowe może dlatego,ze zaspakaja tak potrzebę na cukier.Przeważnie są słodzone aspartanem, a on szkodliwy dla trzustki jest.

obserwator1971 pytanie jak ta herbata wygląda, mocna/słaba, słodka/gorzka i nie grzebcie od razu chłopa, niech idzie do lekarza ale bez paniki :) herbata szczególnie mocna wysusza i nie jest specjalnie zdrowa ... kawa zresztą też i pytanie czy to kawa, czy wyrób "kawo podobny". Przerzuć się na mineralną niegazowaną i jakieś soki (może być kubuś) i zobaczysz czy będzie dalej suszyło.
Miałem podobnie, a cukier idealny i jeszcze żyję, ale zbadać się nie zaszkodzi, a jak raz lekarz nie ugryzie ;)
cicho, jak nie postraszmy zbagatelizuje i nie pójdzie , a powinien!!!

obserwator1971
renee
obserwator1971 pytanie jak ta herbata wygląda, mocna/słaba, słodka/gorzka i nie grzebcie od razu chłopa, niech idzie do lekarza ale bez paniki :) herbata szczególnie mocna wysusza i nie jest specjalnie zdrowa ... kawa zresztą też i pytanie czy to kawa, czy wyrób "kawo podobny". Przerzuć się na mineralną niegazowaną i jakieś soki (może być kubuś) i zobaczysz czy będzie dalej suszyło.
Miałem podobnie, a cukier idealny i jeszcze żyję, ale zbadać się nie zaszkodzi, a jak raz lekarz nie ugryzie ;)
tylko byście chłopów straszyły :) duży, mądry chłopiec i pójdzie skoro wie, że coś jest na rzeczy.
puki co jednego jak już :) I nie straszymy.Wie od miesiąca ale nie poszedł!!!

renee
obserwator1971
renee
tylko byście chłopów straszyły :) duży, mądry chłopiec i pójdzie skoro wie, że coś jest na rzeczy.
Oj, to niedobrze..z cukrzycą można żyć i funkcjonować normalnie, ale musi o siebie zadbać bez dwóch zdań.

Alicjaja
renee
obserwator1971
renee
Oj, to niedobrze..z cukrzycą można żyć i funkcjonować normalnie, ale musi o siebie zadbać bez dwóch zdań.
Dokładnie!

OK zadzwonilem do domowego jutro mam wizyte i od razu mi zrobia badanie krwi
Zeby bylo mniej wiecej jasne to mieszkam w Irlandii wiec dlatego mozna telefonicznie wszystko zalatwic.
Co pije:
Kawa rozpuszczalna family Tchibo poltorej lyzeczki kubek 0,33 pol kawa pol mleko
Herbata jakas irlandzka jak sie zalewa to wlasciwie po miucie jest czarna jak smola pije z cytryna
Zeby nie naklamac od zawsze juz od dziecka slodze 3 lyzki cukru
Woda nie gazowana o smaku malinowym albo Nestea zielona herbata z cytryna lub Helena gruszka lub czerwony graperfruit
Tymbark soki swiata coconut lub kaktus
Zestaw niezmienny.Czasami zamiast wody malinowej jest truskawkowa
Do tego dochodzi mniej wiecej 3 do 4 litrow mleka dziennie Albo irlandzkiego avanmore albo polskie laciate

Marcin65 OK zadzwonilem do domowego jutro mam wizyte i od razu mi zrobia badanie krwi
Zeby bylo mniej wiecej jasne to mieszkam w Irlandii wiec dlatego mozna telefonicznie wszystko zalatwic.
Co pije:
Kawa rozpuszczalna family Tchibo poltorej lyzeczki kubek 0,33 pol kawa pol mleko
Herbata jakas irlandzka jak sie zalewa to wlasciwie po miucie jest czarna jak smola pije z cytryna
Zeby nie naklamac od zawsze juz od dziecka slodze 3 lyzki cukru
Woda nie gazowana o smaku malinowym albo Nestea zielona herbata z cytryna lub Helena gruszka lub czerwony graperfruit
Tymbark soki swiata coconut lub kaktus
Zestaw niezmienny.Czasami zamiast wody malinowej jest truskawkowa
Do tego dochodzi mniej wiecej 3 do 4 litrow mleka dziennie Albo irlandzkiego avanmore albo polskie laciate
napoje Helena słodzone są cukrem naturalnym jako jedne z nielicznych.Tymbark raczej tez ma dobre soki.Mleka za dużo pijesz. Człowiek dorosły praktycznie już nie powinien tyle mleka pić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niezaspokojone pragnienie