6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Niezwykłe plaże Makarskiej (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niezwykłe plaże Makarskiej

Napisał(a): Monika -

Hmm, Chorwacja juz nie jest taka tania jak kiedyś.Wszystkie ceny dopasowuję do wszędobylskich Niemców...Szkoda. Nie liczą się z tym ze przyjeżdza tam też duzo osób z Polski i innych krajów nie tak bogatych jak Niemcy. Ja mimo wszystko do Choracji pojadę...moze juz bez jakis szaleństw jak dawniej ale mimo to polecam.

Napisał(a): joko -

nie zgodze się z "żwirowo - kamieniste plaże" są poprostu kamieniste. dalej jest w makarskiej olbzymi tłok szczególnie w sierpniu, lepiej jechać tam w lipcu. a radziłbym gdzieś niedaleko makarskiej nocować np. Draśnice tylko 4 km a więcej miejsca na plaży i więcej spokoju. a pięknie jest naprawdę

Napisał(a): Gusia -

Cała Dalmacja jest po prostu cudowna!! Piękne widoki - morze i góry jednocześnie, najpiękniejszy Trogir - starożytne miasteczko na wyspie. Ludzie przyjaźni, woda w morzu cieplutka. Polecam poza sezonem, bo latem tłok. Każdy musi chociaż raz zobaczyć taki raj na ziemi!

Napisał(a): ro xy -

nie wierzyłam dopóki nie przekonałam się na własnej skórze. chorwacja jest wspaniałym miejscem na wakacje. można tam połączyć leniuchowanie na plaży ze zwiedzaniem. i te widoki zapierające dech w piersiach. góry i morze w jednym, lazurowa woda, piękne plaże, białe domki z czerwonymi dachami, zielone palmy i odgłos cykad wieczorem, piękne zabytki.
byłam tam już dwa razy i w tym roku wybieram się ponownie. nie pojadę już nad nasze poskie morze.

Napisał(a): Beata -

jest piękna , to trzeba przyznać - ponieważ spedziłam właśnie w okolicach Makarskiej ubiegłoroczne wakacje - widoki zatykają dech w piersiach, morze cieplutkie i ciepło, ciepło....
Ale bardzo drogo - bez zadnych ekstrawagancji - pobyt 10 dniowy , z dojazdem samochodem , licząc 3 osobową rodziny to - 5 000 zł minimum. Nie uwierzę że można taniej ... I co ważne jeśli pokój to tylko z klimatyzacją ...inaczej naprawdę można się skończyć
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niezwykłe plaże Makarskiej