2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń193 tys.
  • Odpowiedzi584
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Niezwykłe wizje Jana Pawła II (585)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Niezwykłe wizje Jana Pawła II

Napisał(a): ~p77 -

No cóż to co mógł zobaczyć Papierz wygląda mi na coś w (stylu plagi egipskiej ) być może jakiś nieznany dotąd wirus będzie dziesiątkował ludność w potworny sposób .Bakterie są częścią stworzenia przez Boga i stąd prośba o ocalenie Polski ,Polaków .Na użycie broni nuklearnej przez człowieka apel nic by tu nie dał bo człowiek ma wolną wolę i sam ją stworzył .To czy Bóg nas oszczędzi zależy od nas czasami trzeba iść do kościoła - nie dla księdza , nie dla tego że mamy nowe futro za 5000 zł i trzeba się ludziom pokazać ale iść po to aby pogadać z samym stwórcom i zapewnić go że nieodwracany się od niego plecami myślę wtedy i Bóg się nie odwróci od nas .
INTERIA.PL

Napisał(a): opiuqqqq -

~wiem Od dawana wiadomo, że Papież był prorokiem i miał dar przwidywania przyszłości - o czym można przeczytać chociażby tutaj: http://forum.(...)3207372
A ja czytałem że są krasnoludki i myślałem że to bajka a to prawda! pisać może każdy s,wywodzić swoje fantazje ,tylko wierzy w nią jedynie ktoś naiwny ,podatny na ogłupianie ,a obecnie tacy są potrzebni ,,można nimi łatwo sterować ,wciskać każdy kit ,ich ptasie łapią tylko bajki bo żyją w czasie ogłupiania ,fantazji nie mającej nic wspólnego z logiką .
O opisywanej przez Ciebie wizji JP II mało się jednak mówi, odbyła się ona krótko przed kanonizacją Maksymiliana Kolbego.

Co ciekawe, niedługo po tej wizji, Papież poprosił o przetłumaczenie z oryginału pełnego tekstu Trzeciej Tajemnicy Fatimiskiej i przekazanie jej wiernym.

Może w ten sposób chciał wstrząsnąć światem?

Napisał(a): opiuqqqq -

~werka Problem w tym, że nie tylko wizje Jana Pawła II są tak drastyczne, a w większości Polska jest krajem ocalałym.
Być może, to co zobaczył Papież, ma jakiś związek z innymi przepowiedniami: św. Łucji czy Nostradamusa.
jeśli coś widzisz czego inni nie widzą , bo tak mówisz to albo kłamiesz ,tworzysz bajki by kogoś zastraszyć ,a jeśli faktycznie coś widzisz tzn masz jakieś zwidy ,to jest to niepokojące ,żyjesz w świecie fantazji ,miesza ci się w głowie ,i nie idziesz do specjalisty to twój problem ,byle byś na siłę ,pod presją nie wciskał tego kitu naiwniakom ,którzy połkną to i zarażają innych

Napisał(a): gość -

wiara ??? w co ??? Kościół??
no prosze Cie .....moherowy berecie.
ten Twoj Papiez przez caly pontyfikat tolerowal, ikrywal przed swiatem PEDOFILI W SUKIENKACH ...i do takiego czlowieka ma miec sie szacunek???? Obudź sie w końcu

Napisał(a): ~KlerTo666 -

JPII miał wyjątkowe połączenie z BAŁWOCHWALSTWEM żyjąc w grzechu przeciw duchowi Bożemu miał wizję piekła gdyż spełniał pożądania szatana nie tylko jak obrońca autorytetu ks.pedofilów a już ks.Wyszyński Prymas tysiąclecia (odkupienia pffu ogłupienia Słowian) promotor JPII na konklawe wiedział to i mówił "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" - to by wiele wyjaśniało - vide Vatileaks - korupcja nepotyzm rozpasanie k l e r u głównie skandal ks.pedofilii który wypłynął na wszystkich kontynentach
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niezwykłe wizje Jana Pawła II