2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń193 tys.
  • Odpowiedzi584
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Niezwykłe wizje Jana Pawła II (585)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Niezwykłe wizje Jana Pawła II

Napisał(a): ~wizja -

A Wernyhora w swojej wizji z 1894 roku pisał tak o POLSKIM PAPIEŻU : " Trzy świata rzeki dadzą TRZY KORONY (tiara papieska ) POMAZAŃCOWI ( osoba duchowna ) z KRAKOWA , cztery na krańcach sojusznicze strony przysięgi złożą mu słowa ..." oraz : " WĘGIER z POLAKIEM gdy połączą dłonie , trzy kraje RAZEM Z RUMUNIĄ , przy MAJESTACIE POLSKIEGO TRONU , wieczną połączą si e UNIĄ. . A krymski TATAR gdy dojdzie do rzeki ; choć wiary swojej nie zmieni , POLSKI POTĘŻNEJ uprosi opieki i wierny będzie TEJ ZIEMI." ...... Czaisz ????
INTERIA.PL

Re: Niezwykłe wizje Jana Pawła II

Napisał(a): llm -

JP2 byl rowniez czlowiekiem, ktory cierpiał na parkinsona. Wsrod objawów tej choroby, lub skutkiem zazywania lekow jakie przy niej, sa halucynacje. Moja matka inteligentna, wyksztalcona kobieta byla przekonana, ze ma zdolności telepatyczne. Obrazy, rozmowy, ktore tą droga dostawala miały początek, rozwiniecie-sens. Rozwiazala wiekszosc niewiadomych z przeszlosci, o przyszlosci bylo mniej. Rozwiazywala niewiadome terazniejszosci- jednak one po sprawdzeniu ni jak mialy sie do rzeczywistości.
Pewnie dlatego nie upublicznia sie tych wizji JP2...

Re: Niezwykłe wizje Jana Pawła II

Napisał(a): krzych35 -

Ale miał loty.Co mu tam dodawali do jedzenia?

Re: Niezwykłe wizje Jana Pawła II

Napisał(a): ~jajo -

Wojtyła to kryminalista zamiótł pod dywan 253 sprawy o molestowanie chłopców z Legionu Chrystusa i nie dosyć że to zrobił to nawet nie odwołał zboczeńca na prośbę Biskupa Meksyku tylko pozwolił dalej zeby ta zbrodnia trwała ,gdyby zrobił to jakiś świecki urzędnik to do dziś gniłby w kryminale , jemu się teraz upiekło ale Bóg go osądzi teraz jest wasz świety w piekle i nawet za całownnie koranu i bałwochwalstwo mu się to należy.

Re: Niezwykłe wizje Jana Pawła II

Napisał(a): ~arkady fidler -

Mało,może,raczej napewno kontakt z Bogiem miał.W końcu wybranym namiestnikiem był,ale te manipulacje,zupełnie są nie na miejscu,ale też trudno się dziwić ludziom rządnym sensacji i poklasku.Ci naprawdę wierzącymają to w głebokim poważaniu,bo dawno są pogodzeni z decyzją Boga.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niezwykłe wizje Jana Pawła II