318
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń147
  • Odpowiedzi317
  • Ocen na +0
318 ppt ?

nigdy tego nie zjem!!!!!! (318)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: nigdy tego nie zjem!!!!!!

Napisał(a): Gość -

Są potrawy których nigdy nie jadłam bo na samą myśl mnie obrzydza jak np. flaczki....ostrygi...ślimaki.... Niestety moja praca zmusza mnie czasami to tego że muszę np chociaż .skosztować tak właśnie zaczęłam jeść krewetki które teraz mi bardzo smakują. Ale jak sobie pomyślę że miała bym zjeść krowi żołądek czy coś surowego i obślizgłego to .........wolę nie myśleć :)
pozdr
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Nie smakuje wam mięso zwierzęce? Wybrzydzacie, chcielibyście nie wiadomo co, a nie zastanowicie się przez sekundę ile stresu przeżywa zwierzę w rzeźni.
Podobnież ludzkie mięso jest bardzo smaczne, więc może go spróbujcie. :)

kuchcik Ja jadłam różne rzeczy: ślimiaki żaby itp i nie ma się czego bać bo przecież my jemy kurczaki i co??żyjemy:D.
Ja najgorzej nie lubie wątróbki :P
Nie zapominaj proszę, że nie każdy jest egoistą i, że nie każdy je mięso. :)

CiekawskA99 Echh!!...Tak się składa że jesteśmy z natury mięsożerni.To jest w genach.Nasi protoplaści tak sie odżywiali .To jest fakt.Zgadzam się że niektóre potrawy są "niejadalne",ale obrzydzanie sobie jedzenia na siłę???...Wiem jedno...jakbyśmy doświadczyli głodu,nawet czernina byłaby dla nas rarytasem!!!..Ot co!
Och tak :) ludzie zaczęli by siebie nawzajem jeść. To by było COŚ! Nie żałowałabym żadnego z Was.

krewetki, ślimaki, małże, ośmiornic, płucek, ozorków, pierogów z mięsem(zraziłam sie po ostatnim razie, kiedy zrobiła mi je moja siostra bleee) ogórków ze śmietaną, kebaba(też uraz po ostatnim zjedzonym kebabie), serków topionych( ze względu na sposób ich produkcji)

Nie przepadam za niektórymi owocami morza, typu ośmiornica, generalnie nie lubię potraw, które powstały z czegoś o gąbczastej konsystencji. Także odpadają jakieś móżdżki..brrr...nawet niektóre grzyby. Po prostu nie przechodzą mi przez gardło takie potrawy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: nigdy tego nie zjem!!!!!!