112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +1
112 ppt ?

Niski facet (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niski facet

Napisał(a): gość -

Człowieku! Nie łam się.Ja mam 166 cm wzrostu.Czy wysocy są lepsi?Nie-tacy sami tylko wyżsi.Kobiety moze i przy wysokim czują się bezpieczniejsze,atrakcyjniejsze ale to nie wszystko co w życiu najważniejsze.Nie szukaj na siłe ta właściwa sama się znajdzie.Pozdro :-)

Mam kilku niskich znajomych o wzroscie takim jak Twoj , wszyscy maja szczesliwe rodziny, dzieci. Spotykamy sie czesto i choc moj maz jest wysoki nie widze roznicy. A ludzie to glupcy. Rozum od wzrostu nie zalezy, moi przyjaciele to fantastyczni, odpowiedzialni, zaradni mezczyzni z wielkim poczuciem humoru. Dwoje z nich ma sporo wyzsze zony zakochane w nich po uszy i to ze sa nizsi nie jest dla zadnej z nich problemem. A jedna z nich -piekna dziewczyna to sie sama oswiadczyla, bo on mial z powodu wzrostu kompleksy i bal sie, ze odrzuci jego starania i czekal. Glowa do gory- niski wzrost to zaden problem. Trafisz na madra dziewczyne ktora doceni inne Twoje zalety na pewno bardziej wazne niz wzrost. A takich jest wiele. Zacznij jakies studia, mlody jestes, oni tez sie na studiach poznali.

Reklama

Napisał(a): staraciotka -

Sądzę,że niższy facecik ...źle bym się czuła,jak jakaś niedojda,kaleka życiowa.Poza tym-szpilki-wyznacznik kobiecości odpadają,dlaczego ja nie mogłabym ich nosić,kobieta o wzroście 170 cm i tak jest wysoka a do tego jeszcze kurdupel pod pachą.Nie i jeszcze raz nie.Nie ze względu na to co ludzie powiedzą ale dla własnego samopoczucia.Na samą myśl mi niedobrze.Jest taki tekst:mój chłop...co powiedzieć gdy on karzeł?mój chłopek?Fuuuj!Nie!

staraciotka Sądzę,że niższy facecik ...źle bym się czuła,jak jakaś niedojda,kaleka życiowa.Poza tym-szpilki-wyznacznik kobiecości odpadają,dlaczego ja nie mogłabym ich nosić,kobieta o wzroście 170 cm i tak jest wysoka a do tego jeszcze kurdupel pod pachą.Nie i jeszcze raz nie.Nie ze względu na to co ludzie powiedzą ale dla własnego samopoczucia.Na samą myśl mi niedobrze.Jest taki tekst:mój chłop...co powiedzieć gdy on karzeł?mój chłopek?Fuuuj!Nie!
Szkoda, że jesteś tak mentalnie ograniczona powielasz archaiczne stereotypy społeczne. Na szczęście takich jak ty jest coraz mniej.

Reklama

staraciotka Sądzę,że niższy facecik ...źle bym się czuła,jak jakaś niedojda,kaleka życiowa.Poza tym-szpilki-wyznacznik kobiecości odpadają,dlaczego ja nie mogłabym ich nosić,kobieta o wzroście 170 cm i tak jest wysoka a do tego jeszcze kurdupel pod pachą.Nie i jeszcze raz nie.Nie ze względu na to co ludzie powiedzą ale dla własnego samopoczucia.Na samą myśl mi niedobrze.Jest taki tekst:mój chłop...co powiedzieć gdy on karzeł?mój chłopek?Fuuuj!Nie!
Bo TY jestes niedojda, nie musisz sie tak czuc. Tylko, prozna, glupiutka kobietka swoje ego i samoocene uzaleznia od wzrostu swojego faceta. A mnie sie robi niedobrze na sama mysl, ze sa takie kobietki. Ja mam kolege, wzrostu chyba mniej niz 160 i ma zone piekna dziewczyne wiele wyzsza od niego. A chodzi w szpilkach i nie przeszkadza jej maz nizszy o 15 cm.Jest lekarzem, on zreszta tez i to ona mu sie oswiadczyla bo on jakos nie smial, bal sie odrzucenia. Sa malzenstwem prawie 9 lat i bardziej spelnionej, szczesliwej kobiety nie znam. Tylko, ze ona zna swoja wartosc i nie musi jej podnosic wysoki maz czy chlopak. A meza to zazdrosza je prawie wszystkie kolezanki bo jest cudownym facetem, mezem i ojcem.

Ja od swojego partnera jestem dużo wyzsza jestem z nim 8 lat jest ok:) i to nie jest do konca ze ja sie go wsdydze ze on jest nizszy tylko on mnie:) bo on ma 167 a ja 175 wiec jest roznia , wszystko zalezy od charakteru uroda z czasem przemija liczy sie srodek:) a ładnego chlopaka bierze sie dla kolezanek nie dla siebie pozdrawiam:)

Reklama

0becny
gość Co więcej, właśnie ego niższego faceta potwornie rośnie, gdy jest z wystrzałową- kilkanaście cm wyższą, kobietą.
To niestety błąd w rozumowaniu. Żadnemu niezakompleksionemu facetowi ego nie rośnie z powodu partnerki. Jego ego jest zwyczajne i bezpieczne bez względu na to z kim sypia i nawet wtedy gdy nie sypia z nikim. Nasze ego nie zależy w żadnym razie od was laski. Wybijcie to sobie z białogłówek ;o)))
Twoje idiotyczne podejście wynika tylko i wyłącznie z tego że to twoje właśnie ego jest niezależne od niczego tylko ciebie samego. Pielęgnujesz je tak że ci tak urosło że aż strach się bać i najlepiej się śmiać.
No bo nie ma nic śmieszniejszego niż ktoś malutki z gigantycznym ego :D

Napisał(a): Gość -

gość Niskie kobiety nie lubia niskich facetow!!! po co niski jak pelno wysokich , a i pozniej ewentualnie dzieci bede miec szanse na normalny wzrost!!!
Niskie dziewczyny nie lubią niskich facetów. Intrygujące? Niekoniecznie. Niscy faceci przypominają niskim dziewczynom o ich własnej kurduplowatości, krótkich nóżkach i związanych z tym kompleksach. A przecież (prawie) wszystkie, a szczególnie karlice, chcą czuć się dowartościować i piękne... Stąd pęd za wysokimi mężczyznami przy których wyglądają po prostu śmiesznie. No tak, ale pojawia się argument, że dzieci będą miały szanse na "normalny" wzrost - bo z niscy ludzie są przegrani już na starcie, prawda?

napoleon160

Mam 160 cm wzrostu i nie mogę znaleźć dziewczyny. Jestem niskim facetem, przyzwyczaiłem się do tego. Nie mam jakichś specjalnych kompleksów z tego powodu. Jestem lubiany w gronie moich znajomych, dziewczyny lubią przebywać w moim towarzystwie. Jednak mimo moich 24 lat nie mogę znaleźć stałej partnerki. Zawsze kończy się tym, że „nie pasujemy do siebie”. Czy w związku wzrost jest aż tak ważny ? Czy chodzenie w wysokich szpilkach jest ważniejsze niż posiadanie fajnego, wartościowego faceta ?

Jak podchodzicie do wzrostu, czy jeżeli facet jest waszego wzrostu albo niewiele niższy to już na starcie go odrzucacie ?
Siema mam 165 cm wzrostu wiec nie wiele wiecej od Ciebie i mam 25 lat od 1 roku jestem zareczony z dziewczyna co ma tyle samo wzrostu co ja. Strasznie sie męczyłem ze zdobyciem dziewczyny gdzie nie pojechałem na impreze z moimi kumplami ( wiekszosc 180 cm jeden ma 177) oni bawili sie z dziewczynami ja moglem co najwyzej napic sie piwa. Postanowiłem wziąć sie nieco za siebie poszedlem na siłownie i na karate( nikogo bic nie chialem xD karate nauczyło mnie nieco dystansu do siebie i akceptacji mnie jako "kurdupla") zaczałem chodzic z głowa podniesiona do góry zwracałem uwage na dziewczyny nizsze ode mnie z prostych wzgledow taka czesciej zwróci uwage na mnie ale przestałem tez rozpaczac nad tym ze nie moge sobie znalesc dziewczyny az pewnego dnia na uczelni zobaczyłem sliczna dziewczyne siedzaca sama wiec podszedlem zagadałem okazało sie ze mamy podobne zainteresowania coraz czesciej sie spotykalismy a teraz bedziemy brac slub. Nie masz sie co przejmowac po prostu uwierz troche w siebie niski nigdy nie znaczy gorszy i przede wszystkim nie daj sobie tego wmowic :)

" Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • niski mężczyzna
  • bardzo niski facet 160 cm zwiazek z kobieta
  • czy kobieta 152 cm ma szanse na faceta
  • chłopak 160 cm
  • jestem chłopakiem i mam 160
  • jestem niskim chłopakiem
  • czy niski mężczyzna może mieć wysoką żonę
  • niski mezczyzna
  • bardzo niski facet
  • chłopak 160cm