112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +1
112 ppt ?

Niski facet (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niski facet

Napisał(a): gość -

Tak se czytam czytam i nie mogę uwierzyć jak co po niektórzy tutaj pierdzielą :) za przeproszeniem. Po pierwsze rada - nie szukaj dziewczyny, szukaj miłości, przecież o to chodzi?
Poniżej zalety, jakie posiadać może niski facet :) :
-inteligencja, nieszablonowe myślenie i duży dystans do siebie (do którego niejako był zmuszony żyjąc w takim "pięknym" świecie
-większa wrażliwość na innych i bezinteresowność (skoro był świadomy swoich "szans" to co mu zależy...)
-większe parcie na karierę, bo w czymś się trzeba w życiu realizować - a przy cechach podanych wcześniej, to dopiero daje kobiecie bezpieczeństwo..
nie każdy piękny Adonis będzie skłonny pielęgnować rodzinne wartości - bo rodzina może być dla niskiego faceta polem do popisu, skoro nie "świat zewnętrzny"
-niski facet może być bardzo magnetyczny :), byle tylko dobrze wykorzystać to że wszyscy zwracają na niego uwagę
-aż w końcu.. dzień nie trwa wiecznie... he he... a jako dziewczyna z pewnym doświadczeniem, mogę powiedzieć że nie każdy piękny, postawny, któremu z pozoru niczego nie brakuje ma się czym pochwalić po tzw godzinach :P

grunt to - o ile ma się jakiś kompleks, olać stereotypy i budować własne życie. a jeśli brakuje cech zewnętrznych, zająć się wewnętrznymi :) to naprawdę procentuje. no i często taki ktoś musi przeczekać "małpi wiek" czyli od okresu dojrzewania, tak gdzieś do 25... bo nie wszystkie "piękne" pary potrafią ze sobą być. a grunt to brać siebie na poważnie.

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | On powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama

Reklama

To jest problem ponieważ większość niskich facetów ma kompleksy na tym punkcie, a jak ktoś ma kompleksy, to odbija to sobie na innych. Mam 163, a mój mąż 168. Jeśli ubiorę jakiekolwiek wyższe buty góruję nad nim. W płaskich wyglądam do D. Kiedy byłam młoda i bardzo zakochana wydawało mi się, że to nie problem. Teraz wiem, że żeby dobrze się w związku układało facet musi:
być przynajmniej 10 cm wyższy od kobiety
być co najmniej tak samo jak ona wykształcony
zarabiać dużo więcej niż ona.
Jeśli co najmniej dwa z tych warunków są spełnione jest jakaś szansa, że się uda, a najlepiej gdyby spełnione były wszystkie trzy.
Szukaj niskiej dziewczyny i już. Nie zabieraj się za wyższą, bo unieszczęśliwisz i siebie i ją. Powodzenia :)

Reklama

Napisał(a): Creonix -

gość JAK BYS WYGLADAL JAK MILION DOLAROW TEZ BYS SIE Z BYLE KIM SIE NIE ZADAWAL. NIESTETY JA JESTEM FACEETEM I WLASNIE NIEDAWNO MYSLALEM ZE NAJGORSZE TO BYCIE NISKIM DLA KOBIET TYCH NORMALNYCH WAZNE JEST POCZUCIE BEZPIECZENSTWA TO NIE TYLKO PRACA I KASA ALE TEZ FIZYCZNA ROZNICA W BUDOWIE. NIE DA SIE UKRYC ZE JAK FACET JEST DUZO NIZSZY WYGLADA TO TROCHE ZALOSNIE. RADA BARDZO PROSTA WEJDZ NA FORUM DLA NISKICH POSZPERAJ FORUM. DLA KOBIET AKURAT WZROST MA PODSTAWOWE ZNACZENIA. PRZYKLAD Z ZYCIA MAM KOLEGE KTORY JEST PRZYSTOJNY B. BOGATY BO JEST PRAWANIKIEM I MA WLASNA FIRME I MA 163 CM I OD LAT JEST SAM ZADNA GO NIE CHCE, KILKA CM WIECEJ CHOCIAZ TE 175 I MIALBY DZIEWCZYN NA PECZKI
163 a 175 to nie jest kilka cm. ZYjesz konwenasami. tak jak by facet musiał mieć 170 minimum hahahh.

Ja mam lediwe 164 i możecie się zabić ci którzy mają z tym problem bo ja siebie lubię. Mój wzrost jest nieistotny. Ale jak zwykle powoduje to nieraz problem - chodzi o głupotę innych a nie o postrzeganie samego siebie - jestem bardzo pewny siebie - inni to zauważają). A mianowicie pewien idiota powiedział "Zostaw go on jest za mały!" myśląc że robi dobry uczynek za który pojdzie prosto do bozi buahh. A ja wtedy strasznie chciałem się bić. Bez wtrącania się pajaca, bez osób trzecich. Nie chcę i nie potrzebuję być traktowany jako ten słaby którego nie wolno dotknąć. Chcę się bić to się biję, jako164 cm trowy troll mogę zarówno spuścić komuś wpier*** jak i dostać wpier*** - i nie potrzeba mi dodatkowych cm w girze. I tak nie urosnę, siebie nie mam zamiaru zmieniać a chcę i doświadczam przygód jak każdy inny np. 180-cmtrowy wyrostek. Nie potrzebuję ochrony, taryf ulgowych i niani. Kij w oko jeśli uważasz niskich za nietykalnych. Wiedz, że twoja opinia jest niczym w oczach tych niskich zwłaszcza kiedy trafisz na mnie będę pierwszy by wyśmiać twoją głupotę i skłonność do troski. ;)

(Cenzuruję wulgaryzmy na wypadek admina który usuwa wulgaryzmy, nie jestem pruderyjny).

Reklama

Napisał(a): Creonix -

gość
-większe parcie na karierę, bo w czymś się trzeba w życiu realizować - a przy cechach podanych wcześniej, to dopiero daje kobiecie bezpieczeństwo..
Nie wiem jaki to związek ze wzrostem ale ja faktycznie mam bardzo duże parcie i na szkło i na karierę (nie mylić kariery przynoszącej sławę z "karierą" polega na chodzeniu z teczuszką i sztucznym uśmiechem do korpo i pracy na konto jakiegoś cwaniaczka).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • niski mężczyzna
  • bardzo niski facet 160 cm zwiazek z kobieta
  • czy kobieta 152 cm ma szanse na faceta
  • chłopak 160 cm
  • jestem chłopakiem i mam 160
  • jestem niskim chłopakiem
  • czy niski mężczyzna może mieć wysoką żonę
  • niski mezczyzna
  • bardzo niski facet
  • chłopak 160cm