9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +13
9 ppt ?

No i tyle... (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

No i tyle...

Napisał(a): gość -

Witam. Mam 22 lata, nigdy nie miałam chłopaka, nieśmiała, zakompleksiona trochę introwertyczka. 2 lata temu doktorek zdiagnozował mi hirsutyzm = lekka depresja i większe kompleksy. Założyłam, że na zawsze będę sama i nikomu nie pozwolę zbliżyć się za bardzo, no bo nieśmiała, a do tego hirsutyzm dla mnie oczywiste :) Nigdy nie płaczę(podobno to niedobrze), nie dzielę się swoimi problemami z nikim i radzę sobie sama jak coś mnie przerasta (tak sobie wmówiłam) tak naprawdę to sobie nie radzę, a mój ciągły smutek i to, że nic nie ma dla mnie sensu, nic mnie nie cieszy i nie potrafię ruszyć z miejsca uznałam za część mnie taki charakter i tyle, leniwa i beznadziejna. Ktoś ostatnio rzucił pomysł, że mam dystymię może mam i tak nic z tym nie zrobię takie życie. Liczę, że nie będę musiała dożyć starości, czasem myślę, że rodzice są dla mnie pewnego rodzaju kotwicą dla nich się trzymam i nie daję im powodów do zmartwień, ale co kiedy ich zabraknie minie mi ten stan, czy wtedy się poddam. Chciałam się tylko wygadać (wypisać) przepraszam jeśli ktoś stracił czas i to przeczytał ale jak dotrwałaś do końco to pozdrawiam Cię :)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: No i tyle...