8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +2
8 ppt ?

No to mamy najnowszy, wcale nie zaskakujący, sondaż poparcia. (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

No to mamy najnowszy, wcale nie zaskakujący, sondaż poparcia.

Napisał(a): ireneo -

Tym razem nie oparty na tysiącu, a ponad stu tysięcy wyborców. I nie opaty na deklaracjach, a kartkach. A na nich zaPISano 26% elektoratu PISankowego. Nie wesoło dla Nowogrodzkiej, choć na ich miejscu taki procent poparcia w wyborach brałbym w ciemno. Sfiksowane gamonie chwycą się piętnastki a może szesnastki przez co spotęgują tylko skutki inflacji. Efektem może być jednocyfrowe poparcie. To co zyskali w Rudzie jest obrazem dnia dzisiejszego. Jakiekolwiek próby retuszowania tych nastrojów wywolają kolejne odejścia dotychczasowych, sfustrowanych zwolenników dojnej drużyny.
INTERIA.PL

Reklama

Re: No to mamy najnowszy, wcale nie zaskakujący, sondaż poparcia.

Napisał(a): ireneo -

gość Raczej tyle w wyborach nie uzyskają. Mają sząnse ale na poziomie lewicy na około 8 do 9 %.
Mają liczne rodziny, stryjów, kuzynów dzięki czemu dostaną koło 20.

Napisał(a): ~Deeutschmann -

A ja mówię,ze Deutschlandery liczący na Tuska Donala mają po palcach choćby nie wiem jak sam Tusk by bluzgał na PiS to PiS mma 2x26 % poparcia czyli 52 %,tylko oni lubią dzielic przez 2 bo to najprostsze liczenie na Tuska

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Ja to przewidywałe,że tak się stanie,że role się odmienią,PiiS26%,a PO=KO38 %.A wicie dlaczego?to Nurski Pezes TVP robił Tuskowi reklamę np w jednych wiadomościach naliczylem Tusk był 8 razy pokazywany a Premier jeden raz i w dodatku taki jakis blady,a Tusk dziarski iKłamał jak z nut alewyszedł na nr 1.Za to podobno wyleciał Prezes TVP i jest na razie na zasiłku dlabezrobotnych
« Wróć do tematów
Do góry strony: No to mamy najnowszy, wcale nie zaskakujący, sondaż poparcia.