7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +16
7 ppt ?

No to mamy pełną władzę !!! (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

No to mamy pełną władzę !!!

Napisał(a): moherowa -

Nam nie zależy na cackaniu się z narodem. Nam chodziło, żeby zdobyć pełną władzę. Jesteśmy lepszym narodem, bo w nas płynie szlachecka i patriotyczna krew. Nam się należy władza i rządzenie krajem. A wy mordy zdradzieckie musicie oddać nam władzę bo chce tego nasz Król Jarosław Kaczyński.
To jemu należy się władza, ale on jest trochę nieśmiały i skromny. Mówicie, że rządzi za pomocą pani Szydło i Andrzejka Dudy to prawda i wolno mu. Musi pomścić brata. A ja mam nadzieję, że zostanę żoną mojego Tadeusza Rydzyka, kocham go i jest nadzieja, że papież Franciszek zniesie celibat. Chcę mieć z nim dużo dzieci.
Alleluja i do przodu. Pozdrawiam wszystkie moherki.
INTERIA.PL

Re: No to mamy pełną władzę !!!

Napisał(a): moherowa -

Aha, była bym zapomniała. Kończá się pieniądze na 500+ może byście się wzięli do pracy. Jak długo będziecie leniuchować. Dużo kobiet zwolniło się z pracy, a to niemoralne. Dość już seks i teraz trzeba się wziąć za wychowywanie dzieci i trzeba na to zapracować. Wkrótce wystąpimy z ateistycznej Uni Europejskiej i nie będzie kasy, ale Jezus Chrystus żył w ubóstwie. Liczą się zasady, a nie pieniądze. Niech naród weźmie się do pracy, a nie czekać jak PiS da. Trzeba modlić się i pracować i modlić się i żyć w ubóstwie, a będziecie zbawieni.
Przypominam o składkach na Radio i TV Trwam, numer konta u dołu ekranu.
Alleluja i do przodu.

Reklama

Re: No to mamy pełną władzę !!!

Napisał(a): ~oldek -

moherowa Aha, była bym zapomniała. Kończá się pieniądze na 500+ może byście się wzięli do pracy. Jak długo będziecie leniuchować. Dużo kobiet zwolniło się z pracy, a to niemoralne. Dość już seks i teraz trzeba się wziąć za wychowywanie dzieci i trzeba na to zapracować. Wkrótce wystąpimy z ateistycznej Uni Europejskiej i nie będzie kasy, ale Jezus Chrystus żył w ubóstwie. Liczą się zasady, a nie pieniądze. Niech naród weźmie się do pracy, a nie czekać jak PiS da. Trzeba modlić się i pracować i modlić się i żyć w ubóstwie, a będziecie zbawieni.
Przypominam o składkach na Radio i TV Trwam, numer konta u dołu ekranu.
Alleluja i do przodu.
podpucha czy głupota?.
« Wróć do tematów
Do góry strony: No to mamy pełną władzę !!!