21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +1
21 ppt ?

No to Niedzielski, pakuj się do kartonów i spadaj do domu (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: No to Niedzielski, pakuj się do kartonów i spadaj do domu

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1
Laila44

Masz rację, to studenci wyjawili całą prawdę a prócz tego powiedzieli jak oni- studenci są traktowani na WUM.
Wkurza mnie sytuacja, że nie wszyscy mogą tak bez kolejki. Masz znajomości, układy, jesteś osobą publiczną, ...gloryfikują tego kogoś. A taki bezdomny, biedny, stary człowiek ....nie doczeka się tej szczepionki.
Gdyby nie strona, którą prowadzą studenci, doktoranci ZUM na WUM"...byłaby cisza.
To prawda! W pierwszej kolejności szczepić biednych bezdomnych. Potem zwykłych bezdomnych, później tych bardziej wypasionych bezdomnych. Potem zaszczepić tych, którym bezdomni dają samochody w prezencie.
Świat według Dobrawy :)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~gość -

gość To nie tok fm a rmf, to tam znalazłem
Z ustaleń RMF FM wynika, że dyrektorzy placówek WUM - Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego oraz Centrum Medycznego odebrali wtedy telefon od pracowników mazowieckiego oddziału NFZ.
Są też SMSy żeby szczepili kogo się da.
Czyli to była prowokacja, żeby potem atakować ludzi z lewicy i znane osoby. ,, Kogo się da", zatem mieli dowolność. Wiadomo było, że wybiorą nikogo z PiS, bo ci nie są lubiani. To była w takim razie prowokacja i odwrócenie uwagi od innych ważnych spraw.

Reklama

Napisał(a): ireneo -

gość Emeryci stoją w kolejce od wczesnego rana to o czymś co świadczy
Można ująć to tak, babcia Fela - dlaczego mam być gorsza od baci Krysi?!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: No to Niedzielski, pakuj się do kartonów i spadaj do domu