17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +52
17 ppt ?

Nokaut! Sondaż, który zszokuje Schetynę. A takie wyniki pedał... Onet! A przecież wg nich PIS powinien miec 2 procent (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nokaut! Sondaż, który zszokuje Schetynę. A takie wyniki pedał... Onet! A przecież wg nich PIS powinien miec 2 procent

Napisał(a): Irekciapek -

Ten sondaż pokazuje, jaka w chwili obecnej jest różnica między Prawem i Sprawiedliwością a Platformą Obywatelską. W badaniu IBRiS na zlecenie Onet.pl Prawo i Sprawiedliwość ma blisko 40-procentowe poparcie, ponad dwukrotnie wyższe jak Platforma Obywatelska. Do Sejmu weszłyby jeszcze ugrupowania Wiosna, Kukiz'15 i SLD.
W ostatnich sondażach Prawo i Sprawiedliwość okazuje się lepsze nawet od zjednoczonej opozycji, a jeżeli weźmiemy pod uwagę każdą partię opozycyjną oddzielnie - wynik jest jeszcze lepszy.

Najnowszy sondaż przedstawił portal Onet, czyli medium, które trudno posądzać o sympatię do partii rządzącej.

Sondaż przeprowadzony dla "GP" już podczas strajku. Na PiS zagłosować chce 41 proc. Polaków!

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się jutro, 39,7 proc. Polaków zagłosowałyby na Prawo i Sprawiedliwość. Tylko 17,3 proc. głosowałoby na Platformę Obywatelską. Tak niski wynik Platformy Obywatelskiej będzie szokiem dla Grzegorza Schetyny i spółki.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nokaut! Sondaż, który zszokuje Schetynę. A takie wyniki pedał... Onet! A przecież wg nich PIS powinien miec 2 procent