195
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi152
  • Ocen na +80
195 ppt ?

Notowania w dół - mizeria intelektualna opozycji. (153)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Notowania w dół - mizeria intelektualna opozycji.

Napisał(a): ~gość -

~gość
Keramek
taie
Keramek Opozycja nie ma pomysłu jak przeciwdziałać pandemi nawet tego nie kryje.
Odmówili udziału w spotkaniu z premierem.
Opozycja ma walczyć z pandemią ?
A gdzie jest Minister Obrony Narodowej Generalissimus Antoni Macierewicz i jego ROMO z krówkami bojowymi ?
Bierz się do roboty każdy ma walczyć ty też😂🤣😂 Przez miesiąc przestań bredzić na forum.
Dasz radę???
Lepiej nie myśleć co te by zrobiły jak Rosja na nas napadnie.
Naprawdę uważasz, że taki jak ty może innym wydawać polecenia?

Naprawdę uważasz, że Keramek będzie rozmawiał z takim jak ty?😂🤣😂
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

~gość
~gość
Keramek
taie
Keramek Opozycja nie ma pomysłu jak przeciwdziałać pandemi nawet tego nie kryje.
A gdzie jest Minister Obrony Narodowej Generalissimus Antoni Macierewicz i jego ROMO z krówkami bojowymi ?
Bierz się do roboty każdy ma walczyć ty też😂🤣😂 Przez miesiąc przestań bredzić na forum.
Dasz radę???

Nie, myślę, że taki Keramek do rozmów z takimi jak ja będzie oddelegowywał takich jak ty. ;)

Kimkolwiek jest osoba odpowiedzialna za zgłaszanie postów, gratuluję skuteczności. Musi to cieszyć bardzo :) Mnie jednak wystarczy, że zostało przeczytane. :)

Napisał(a): Keramek -

anowi
~gość
~gość
Keramek
taie
Dasz radę???

Nie, myślę, że taki Keramek do rozmów z takimi jak ja będzie oddelegowywał takich jak ty. ;)

Kimkolwiek jest osoba odpowiedzialna za zgłaszanie postów, gratuluję skuteczności. Musi to cieszyć bardzo :) Mnie jednak wystarczy, że zostało przeczytane. :)
Potrafisz napisać coś na temat???

Reklama

Keramek
Coś w ten deseń?

"Bierz się do roboty każdy ma walczyć ty też😂🤣😂 Przez miesiąc przestań bredzić na forum.
Dasz radę???
Lepiej nie myśleć co te by zrobiły jak Rosja na nas napadnie."

Potrafię bardzo wiele rzeczy, o których nie informuję byle gdzie i byle kogo.

Nadal nie napisałeś jak dzielnie walczysz z pandemią i czym cię ta walka wyróżnia z pośród tych, którym uzurpujesz sobie prawo wydawać polecenia.

anowi
Keramek
Nadal nie napisałeś jak dzielnie walczysz z pandemią i czym cię ta walka wyróżnia z pośród tych, którym uzurpujesz sobie prawo wydawać polecenia.
Tylko tyle i aż tyle

Częste mycie rąk
Niepodawanie dłoni i unikanie uścisków
Płatności bezgotówkowe w czasie COVID-19
Unikanie dotykania ust, nosa i oczu
Mycie i dezynfekowanie powierzchni dotykowych
Ostrożne korzystanie z telefonu i jego dezynfekowanie
Utrzymywanie dystansu od rozmówcy
Higiena podczas kaszlu i kichania
Zakrywanie ust i nosa maseczką
Odpowiednie odżywianie i nawadnianie organizmu
Korzystanie z zaufanych źródeł informujących o koronawirusie

Czy to takie trudne???
Wygląda na to że dla wielu nie wykonalne codziennie kilkadziesiąt tysięcy Polaków zapada na chorobę której w większości przypadków można było uniknąć.

Reklama

Keramek

Tylko tyle i aż tyle

Częste mycie rąk

Czy to takie trudne???
Wygląda na to że dla wielu nie wykonalne codziennie kilkadziesiąt tysięcy Polaków zapada na chorobę której w większości przypadków można było uniknąć.

No to odpowiedzialnością przerastasz wszystkich wokół! 😂 Jestem pod wrażeniem. Zawsze mnie bawili poczucie wyższości nad innymi powodowane czyimiś wyobrażeniami na innych temat :)
Jeśli nie wiesz, skąd wzrost zachorowań, to te zaufane źródła chyba nie zdają egzaminu. Może wystarczyłoby trochę wyobraźni i obserwacji rzeczywistości własnymi ślepiami, by zauważyć, że teoria to nie to samo, co praktyka i jak zalecenia mają się do rzeczywistości, przez swą absurdalność. Przykład: firmowa stołówka, stoły podzielone płytami plexi, czyli obiady nie zarażają się nawzajem.

Skąd masz informację o tym, że ci, którym nakazujesz walczyć, zachowują się inaczej niż ty? Takich informacji nie masz. Masz natomiast tę, że Jarosław Kaczyński wychodzi przed dom bez maseczki i wita się z ludźmi. O ile oczywiście prawdą jest, że działo się to 1 listopada (jak twierdziła Dobrawa), nie w czasie sprzed pandemii (jak również sugerowała Dobrawa). Może warto zwracać uwagę tym, co powinni dawać przykład?

Co to tematycznego stricte pisania: nie czuję potrzeby stawania w obronie opozycji, choć dziwi mnie nieco, że premier liczy na jakieś rady, kiedy rząd we wszystkim radzi sobie doskonale. Składa się przecież ludzi na zdecydowanie wyższym poziomie intelektualnym, niż przeciwnicy. :)

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Keramek, a poza myciem rąk, co jest twoim zakichanym obowiązkiem, potrafisz robić jeszcze co innego, poza opluwaniem opozycji?
Ta twoja pisowska wierchuszka "jak trwoga, to do ... o pozycji" . Po to wzięli władzę, żeby sobie radzić w trudnych okolicznościach. Bo to nie sztuka brać z pełnego koryta, gdy kasa jest. Sztuką jest poradzić sobie, gdy jest źle, a PiS tego nie potrafi.
PiS owi po wyborach w 2015 roku przyświecały takie cele:
1. Władzi nie oddać nigdy, choćby po trupach
2. Zniszczyć opozycję, by przypadkiem nie wygrała w uczciwy sposób
Pandemia Kaczyńskiemu pokrzyżowała niecne plany zniszczenia instytucji prawa w taki
sposób, by władzy nie oddać.
Tacy ludzie jak Keramek, którzy trzymają się zawsze z tymi, którzy są akurat u władzy ,pewnie myśleli, że PiS jest niezwyciężony, Niestety, okazuje się, żę PiS o tylko złodzieje i kłamcy. Jak PiS przegra, to na czyjego zwolennika się przefarbujesz Keramek? Trump w Ameryce już przegrywa, a PiS, który z braku innych przyjaznych przywódców państwowych, spiknął się z Trumpem, z kim teraz będzie udawał politykę zagraniczną? Wart Duda Trumpa i odwrotnie.
Niestety, Keramek, uważam ciebie za zakłamanego zwolennika partii teraz rządzącej, Masz klapki na oczach, ale to twój problem. Nie mają znaczenia zakładane przez ciebie wątki na temat "mizerii intelektualnej opozycji" bo mądrzy ludzie wiedzą swoje. Nie zakrzyczysz przykrej prawdy o niezwykle destrukcyjnej działalności "twojej partii".

anowi
Keramek

Tylko tyle i aż tyle

Częste mycie rąk

Czy to takie trudne???

To jest gorzej niż myślałem Nie potrafisz nawet nawiązać do wypowiedzi

~Gość
potrafisz robić jeszcze co innego, poza opluwaniem opozycji?
Na tym forum pisanie prawdy o opozycji to bardzo dużo.

Bo to nie sztuka brać z pełnego koryta
Pamiętasz jak Wincenty mówił co roku pieniędzy nie ma i nie będzie.https://youtu(...)QtroWzs

Tacy ludzie jak Keramek, którzy trzymają się zawsze z tymi, którzy są akurat u władzy ,pewnie myśleli, że PiS jest niezwyciężony,
Mentalność komuch jest nie do zmienienia. Ile to razy mam ci powtarzać, że w demokratycznym państwie trzyma się z ta partią która realizuje twoje cele. Moje cele obecnie realizuje PiS

To co tradycyjnie nawróć się i nie kłam więcej.

Napisał(a): ~Gość -

Keramek
~Gość

Pamiętasz jak Wincenty mówił co roku pieniędzy nie ma i nie będzie.https://youtu(...)QtroWzs

Tacy ludzie jak Keramek, którzy trzymają się zawsze z tymi, którzy są akurat u władzy ,pewnie myśleli, że PiS jest niezwyciężony,
Mentalność komuch jest nie do zmienienia. Ile to razy mam ci powtarzać, że w demokratycznym państwie trzyma się z ta partią która realizuje twoje cele. Moje cele obecnie realizuje PiS

Wymień w punktach cele, które dla ciebie realizuje PiS. Tylko bez złośliwości.
Wtedy będę mógł się do nich merytorycznie odnieść.

A poza tym:
Keramek Na tym forum pisanie prawdy o opozycji to bardzo dużo
To,co ty piszesz na forum, to jest 10% prawdy, a 90% to manipulacje "informacjami" wziętymi z insynuacji propagandy TVP, które ty z uporem maniaka uważasz za prawdę objawioną.
A jeśli chcesz skrytykować swojego interlokutora to powtarzasz zdartą śpiewkę "To co tradycyjnie nawróć się i nie kłam więcej" Tylko się ośmieszasz. Wskaż w którym zdaniu skłamałem, a odpowiem ci konkretnymi źródłami.

Keramek
To jest gorzej niż myślałem Nie potrafisz nawet nawiązać do wypowiedzi

Skoro ty twierdzisz, że jest gorzej, to tylko może oznaczac, że jest ze mną lepiej, niż sama myślałam. ;)

No, nie potrafię. Na tym forum jesteś niezwyciężony. Wygrywasz każda dyskusję bezapelacyjnie! ;))

Tylko dlaczego mi z tym dobrze? :)

Napisał(a): Blandare51 -

~Gość
Keramek
~Gość

Wymień w punktach cele, które dla ciebie realizuje PiS. Tylko bez złośliwości.
Wtedy będę mógł się do nich merytorycznie odnieść.

A poza tym:
Keramek Na tym forum pisanie prawdy o opozycji to bardzo dużo
To,co ty piszesz na forum, to jest 10% prawdy, a 90% to manipulacje "informacjami" wziętymi z insynuacji propagandy TVP, które ty z uporem maniaka uważasz za prawdę objawioną.
A jeśli chcesz skrytykować swojego interlokutora to powtarzasz zdartą śpiewkę "To co tradycyjnie nawróć się i nie kłam więcej" Tylko się ośmieszasz. Wskaż w którym zdaniu skłamałem, a odpowiem ci konkretnymi źródłami.

MS PiS
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Notowania w dół - mizeria intelektualna opozycji.