15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Nowa zakładka zdjęcia (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowa zakładka zdjęcia

Napisał(a): Gość -

Hej
Fajnie by było gdyby na naszych profilach pojawiło się opcja "moje zdjęcia" dzięki ktorej moglibyśmy umieszczać różne zdjęcia dodatkowo. Aktualnie zdjęcia można dodawac tylko do przepisu. Ja mam namyśli osobna zakładkę, w której moglibyśmy umieszczać zdjęcia np. z naszych kuilinarnych wojarzy, imprez gastronomicznych w ktorych uczestniczyliśmy czy tego co przydarzyło się nam podczas gotowania a co uwieczniliśmy na naszych aparatach :-) lub też moment spożywania naszych miesternie przygotowywanych frykasach :):) co o tym myslicie???
INTERIA.PL

Reklama

Re: Nowa zakładka zdjęcia

Jeśli zdjecia miałyby dotyczyc tylko tego co związane z jedzeniem-przygotowywanie,konsumpcja.zastawiony stół.wpadki itp...;)-to jestem baaaardzo za.Tylko boje się że "życzliwi" goście lub Ci życzliwi"zalogowani będą robić coś co znów poprowadzi do kłótni,idiotycznych komentarzy,wyzwisk...A chciałabym podpatrzeć jak Wy np układacie wędliny czy tp na półmiskach bo jestem w tym temacie "lewa".Przecież nie musiałyby być to zdjęcia z jakichs oficjalnych zjazdów,prawda?Imieniny cioci,czy komunia dziecka.Pozdrawiam

Reklama

mnie też ten pomysł bardzo się podoba , gdyby to ograniczało się do strony kulinarnej naszego życia , to mogłaby być niezła zabawa, szczególnie fotki wpadek przy gotowaniu - założę sie , że byłabym w tej kategorii "ekspertem" :)

Reklama

Jestem za i to jak najbardziej .Często robię potrawy właśnie ze smakera .
Niektóre przepisy chociaż są bardzo smaczne (np. pieczarki w zalewie pomidorowo- octowej które są naprawdę pyszne) nie doczekały się zdjęć. Owszem mogłabym dodać to zdjęcie i przepis ale obawiam się że mogłabym zostać oskarżona o kradzież. Fantastycznie wyszły mi np.ciastka maślano -kawowe ( nie pamiętam kto dodał ten przepis), nikt z moich znajomych nie chciał mi uwierzyć że nie są ze sklepu , sama podchodziłam z rezerwą do tego przepisu i co są identyczne jak te na zdjęciu autora. Myślę pomysł z zakładką na inne zdjęcia jest fantastyczny ponieważ co tutaj mówić zaczęło ostatnio wiać nudą na tym poratlu.

Hej
Fajnie że pomysł wam sie podoba :) ja mam kilka ciekawych zdjęć któymi bardzo chciałabym się z wami podzielić :)
Co do koleżanek, ( Tinka i Agasatur) , któe nie zrozumiały mojej inicjatywy i dały upust swojej złośliwości. Kązdy ma prawo do swojego zdania-nawet gdy nie pokrywa się z naszym ale do głowy by mi nie przyszło porównywać tego do Naszej Klasy !!! Dziewczyny co z wami ! nie mierzice innych swoją miarą. Ten portal skupia ludzi kochających gotować i tych któzy chcą się swoja pasją dzielić z innymi :) Ja uwielbiam próbować nowe ciekawe przepisy moich współtowarzyszących smakerów. Cieszę się kiedy moje pomysły komuś sie przydają :) Fajnie by było poznac siebie od strony "kuchni" i dlatego zaproponowałam ta zakładkę. Mogłoby zrobić się weselej kiedy zoabcze moją koleżankę usmarowaną maką lub serwującą krewetki w blasku świec :) Ok tyle bo się rozpisałąm :) pozdrawiam Wszytskich tych złośników także :)

"Nie bardzo podoba mi się pomysł zrobienia mini Naszej Klasy ze Smakera. Nigdy nie byłam na żadnej uczcie gastronomicznej nie licząc wesel czy imienin u rodziny."
Nie wiem w jaki sposób dałam tym sformułowaniem "upust swojej złośliwości" jak to określiłaś. Piszesz, że każdy może mieć swoje zdanie, a gdy je wyraziłam to mówisz, że jestem złośliwa. W mojej wypowiedzi nie ma za grosz złośliwości. Logiczne to? I jakoś u drugiej koleżanki, której pomysł się nie podoba też nie czuć złośliwości. Znowu na Smakerze pojawia się problem czytania ze zrozumieniem.

Nie myślę, żeby agatasur chciała być złośliwa w swej wypowiedzi. Ja tego w ten sposób nie zrozumiałam. Myślę, że Ona pomyślała trochę podobnie do mnie. Pomysł bardzo mi się podoba, ale mam wątpliwości, czy przetrwa on w formie proponowanej przez purchawencjos. Wiecie o co chodzi - żeby ściśle trzymać się kryteriów kulinarnych. Nie umieszczać zdjęć o innej tematyce. Jeśli będziemy się trzymać ściśle tych zasad - to pomysł jest SUPER!!!

Hej
Jeśli źle zrozumiałam twój post to oczywiście przepraszam. Ale z drugiej strony nie powinno oceniać się z góry ludzi, wydaje mi się że smaker skupia ludzi kochających gotować i bawiących sie przy tym. Łączy nas pasja do gotowania i tym chcemy się dzielić dlatego tu jestsmy tak?? A tak w ogóle to o co Ci chodzi z tą naszą klasą? pozdrawiam serdecznie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowa zakładka zdjęcia