763
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi198
  • Ocen na +2 tys.
763 ppt ?

Nowe Forum INTERIA.PL już gotowe! (199)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowe Forum INTERIA.PL już gotowe!

Napisał(a): Gość -

Drodzy Forumowicze!

Zakończyliśmy właśnie pracę nad nową odsłoną Forum.INTERIA.PL i oddajemy w Wasze ręce przejrzysty i prosty w obsłudze serwis, w którym to Wy decydujecie co znajdzie się na jego stronie głównej!
Mamy nadzieję, że nowe Forum spotka się z Waszą aprobatą.
Jednocześnie w ciągu najbliższych dni bardzo prosimy Was o cierpliwość i zgłaszanie wszystkich zauważonych błędów dotyczących funkcjonowania serwisu w tym wątku.
(Prosimy o merytoryczne uwagi właśnie w tym miejscu, znacznie ułatwi i przyspieszy to naszą pracę i rozwiązanie problemów).

Pozdrawiamy,

Zespół Forum.INTERIA.PL
INTERIA.PL

Re: Nowe Forum INTERIA.PL już gotowe!

O, już się da odpowiedzieć :)
Póki co, nowy interfejs mi się nie podoba i jest dla mnie mało przejrzysty, ale ja ogólnie nie lubię tego typu zmian... może muszę się przyzwyczaić :)
Przykładowo nie podoba mi się to, że nie widać kto ostatni pisał w wątku, trzeba dopiero wejść w wątek i przejść na następną stronę. Kiepsko :/
Akurat to można by zmienić i przypuszczam, że wielu podzieli moje zdanie. To po prostu ułatwia szybkie sprawdzenie czy ktoś dodał odpowiedź w danym wątku.

Reklama

Napisał(a): mrruuu -

Nie podoba mi się nowa forma forum.
Odnoszę wrażenie, że dotarcie do konkretnej informacji jest dużo trudniejsze.
Strony są przeładowane grafiką a treści nie widać.

Zniknęło cytowanie?

Czy ktoś może podać jakieś zalety takiego rozwiązania?

Napisał(a): Admin -

ZoskaProject O, już się da odpowiedzieć :)
Póki co, nowy interfejs mi się nie podoba i jest dla mnie mało przejrzysty, ale ja ogólnie nie lubię tego typu zmian... może muszę się przyzwyczaić :)
Przykładowo nie podoba mi się to, że nie widać kto ostatni pisał w wątku, trzeba dopiero wejść w wątek i przejść na następną stronę. Kiepsko :/
Akurat to można by zmienić i przypuszczam, że wielu podzieli moje zdanie. To po prostu ułatwia szybkie sprawdzenie czy ktoś dodał odpowiedź w danym wątku.
Na liście tematów np. w kategorii Uczucia masz pod danym wątkiem dwie najlepsze odpowiedzi w danym temacie, możemy to zmienić na dwie ostatni (najnowsze), tak jak jest to na liście Najnowszych tematów.

Reklama

Napisał(a): qukor -

Na pierwszy rzut oka duzo grafiki, ale po chwili zlapalem sie na tym ze ogladam juz kilkunasty post - mam wrazenie ze wciaga jednak pozytywnie w czytanie. Dobrze ze nie mozna odpowiadac bez logowania, bo balem sie takiej "nowatorskosci". Ogolna ocena 7/10, moze bedzie wiecej jak sie oswoje :)

Napisał(a): qukor -

Tutaj moze masz racje, ze powinno sie kierowac po kliknieciu do ostatniej odpowiedzi, jak sie zastanawiam moze to byc lepsze rozwiazanie i o klik blizej. Natomiast najlepiej wlaczyc obserwowanie watku jak cie interesuje - dobrze dziala i nie trzeba szukac czy pojawily sie nowe odpowiedzi - ale to juz bylo w poprzedniej wersji

Reklama

Admin
Na liście tematów np. w kategorii Uczucia masz pod danym wątkiem dwie najlepsze odpowiedzi w danym temacie, możemy to zmienić na dwie ostatni (najnowsze), tak jak jest to na liście Najnowszych tematów.
To byłoby zdecydowanie lepsze! :)

Napisał(a): keloimi -

mrruuu Nie podoba mi się nowa forma forum.
Odnoszę wrażenie, że dotarcie do konkretnej informacji jest dużo trudniejsze.
Strony są przeładowane grafiką a treści nie widać.

Zniknęło cytowanie?

Czy ktoś może podać jakieś zalety takiego rozwiązania?
Ja chciałam wyrazić swoje zdanie a nie umiałam zrobić tego bez cytowania Poprzednika :(
Nic nie mogę znaleźć ,nie wiem gdzie jest "ruch " na forum ani gdzie są moi "szaleni " chyba się już nie przyzwyczaję do tych obrazkowych stron :((

A swoją drogą Mruuu czyś Ty zwariował sam sobie naklikałeś tych punków czy jak ,bo wygląda jakbyś żył tylko netem ??? :)

Napisał(a): mrruuu -

Admin Na liście tematów np. w kategorii Uczucia masz pod danym wątkiem dwie najlepsze odpowiedzi w danym temacie, możemy to zmienić na dwie ostatni (najnowsze), tak jak jest to na liście Najnowszych tematów.
A można by dać użytkownikowi taki wybór:
Pokazuj najnowsze/najlepsze/nie pokazuj odpowiedzi?

Nawigacja po wątku na górze strony by się przydała. Teraz żeby przejść na koniec trzeba przewinąć całą stronę na dół.

qukor

Tutaj moze masz racje, ze powinno sie kierowac po kliknieciu do ostatniej odpowiedzi, jak sie zastanawiam moze to byc lepsze rozwiazanie i o klik blizej. Natomiast najlepiej wlaczyc obserwowanie watku jak cie interesuje - dobrze dziala i nie trzeba szukac czy pojawily sie nowe odpowiedzi - ale to juz bylo w poprzedniej wersji
No wiem, ale ja to tak bardziej przelotem z forum korzystam i lubię od razu widzieć kto co kiedy i gdzie pisał, bez zbędnych ceregieli :)

Napisał(a): keloimi -

Admin

A kto ocenił ,że "najlepsze " może dla mnie być to zupełnie nieciekawa odpowiedź ...wolę znać po prostu przebieg dyskusji .

Pierwsze wrażenie - ZUPEŁNIE COŚ INNEGO. Dopracowane graficznie, proste ale bardzo miłe dla oka. Nie mogę się jednak przyzwyczaić do tego nowego image'a. Poklikam i zobaczymy jak będzie.

Fajnie, że załączniki są widoczne dzięki czemu można sobie bezpośrednio otworzyć interesujące zdjęcie czy film!

Żeby nie było zbyt kolorowo widzę minus, który rzuca się (przynajmniej mi) w oczy - nie ma buttona "Odpowiedz" na końcu tematu. Jest tylko możliwość cytowania odpowiedzi użytkowników. A co jeżeli ja chce odpowiedzieć bezpośrednio na pytanie postawione przez usera w treści wątku? :)

Pozdrawiam cały zespół forum!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowe Forum INTERIA.PL już gotowe!