303
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi240
  • Ocen na +84
303 ppt ?

Nowe Forum INTERIA.PL (241)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nowe Forum INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Kinia223
Taki system jest na YT i niestety powoduje, że często ukrywane są opinie merytoryczne, ciekawe, ale niezgodne z poglądami większości.
A jak wiadomo, większość bardzo często nie ma racji :) Miejmy nadzieje że minusa będzie można dać tylko tematowi, a nie wpisowi w wątku.
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

Kinia223
WednesdayTEN
lilith70 Ja to bym się cieszyła, jakby zastosować jeszcze taki "myk", że treści z wulgaryzmami byłyby automatycznie blokowane i nie można byłoby takich w ogóle dodać...
ułatwiłoby to Wam pracę (spadłaby liczba zgłoszeń) i użytkownikom oszczędziłoby czytanie takich wypocin :)
Jeśli chodzi o wulgaryzmy... Być może dobrym mechanizmem byłby aby użytkownicy forum "zaznaczali" taką wiadomość minusem czy czerwona flagą i po zebraniu określonej ilości czerwonych flag czy minusów lub znaczącej dysproporcji "zielonego do czerwonego" wpis byłby automatycznie ukrywany (coś takiego widuje się na niektórych portalach, których to nie wymienię tu przecież). A przekleństwo przekleństwu nie jest równe ;)
Taki system jest na YT i niestety powoduje, że często ukrywane są opinie merytoryczne, ciekawe, ale niezgodne z poglądami większości.
Zatem trzeba być aktywnym i "bronić" ciekawych wpisów - tu nie chodzi o to czy kogoś lubię czy nie, czy się zgadzam czy nie - tylko czy mi się podoba forma i treść. Masz możliwość pokazać, że coś ci się podoba/nie podoba - dlaczego więc tego nie robić? Ja się staram tak robić. Plain & simple, jak Arial 10 plain ;)

Napisał(a): Kinia223 -

lilith70
Kinia223
WednesdayTEN
lilith70 Ja to bym się cieszyła, jakby zastosować jeszcze taki "myk", że treści z wulgaryzmami byłyby automatycznie blokowane i nie można byłoby takich w ogóle dodać...
ułatwiłoby to Wam pracę (spadłaby liczba zgłoszeń) i użytkownikom oszczędziłoby czytanie takich wypocin :)
Jeśli chodzi o wulgaryzmy... Być może dobrym mechanizmem byłby aby użytkownicy forum "zaznaczali" taką wiadomość minusem czy czerwona flagą i po zebraniu określonej ilości czerwonych flag czy minusów lub znaczącej dysproporcji "zielonego do czerwonego" wpis byłby automatycznie ukrywany (coś takiego widuje się na niektórych portalach, których to nie wymienię tu przecież). A przekleństwo przekleństwu nie jest równe ;)
nie a chyba idealnego rozwiązania chyba, zawsze będą jacyś poszkodowani, zawsze komuś sie niedogodzi, dlatego może lepiej pozostać przy rozwiązaniu obecnym :)
Zgadzam się. Powinno zostać tak, jak jest.

Reklama

Napisał(a): gość -

Cóż to jest wulgaryzm?
Funkcjonuje w mowie na całym świecie ,właściwie użyty w tekście może podkreślać daną wypowiedź ,jeżeli kierujemy wulgaryzm przeciwko danej osobie ,to ją obrażamy.
Jeżeli uderzymy się młotkiem w głowę w palec ,to nie mówimy o choróbcia jak boli ,oj jak boli.
Kiedyś opowiadała mi pewna dziewczyna ,że ktoś próbował ją zgwałcić i zaczęła tak ,sp..... zboczeńcu ,ludzie ratunku jakiś s.... chce mnie zgwałcić i okazało się ,że uciekł człowiek znający tylko taką mowę.
Czasami chcemy wychowywać ludzi staruchów ,co sami już powinni świecić przykładem.

Wspominam stare forum ,czy to będzie inne /lepsze ? ,się okaże .
Powinno być tak ,że piszący na forum powinni się trochę wysilać ,aby dodawać swoje przemyślenia.
Może pokażę co mnie irytuje w pisaniu na forum.
On - jak tam
Ona -spoko
On -super
Ona - dziś z....
On -czemu nie
Ona - a browar
On -to dawaj
Pojawia się gość , temat jest o klimacie -
Zauważyłem że coś się dzieje niedobrego z klimatem , jakieś dziwne fronty atmosferyczne nie mogące przekroczyć pasmo Uralu.
Czy waszym zdaniem może to być przyczyną wyciętych lasów w Rosji ,wydobyciem ropy która może być potrzebna naszej ziemi i jej spalaniem?
Ona -spadaj
On -tu każdy chce się zabawić
Ona -smutas
On-debil
Ona- co śmiecisz
On -zaloguj się durniu ,bo z gościem to nie piszę , kretyn.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ,u nas susza ,pewnie będzie mroźna zima.

Z tego wszystkiego wynika ,że większe zmiany czekaja dla osob niezarejestrowanych a to bląd ponieważ osob zarejestrowanych jest coraz mniej mam rozumiec ,że dbacie o tych niezarejestrowanych? .Mialam wielka nadzieje ,że bedzie opcja ignorow a szkoda wielka . Ale poczekamy zobaczymy jak te forum "nowe" będzie wyglądało pozdrawiam. Amerykanka.

Reklama

Napisał(a): Admin -

amerykanka Z tego wszystkiego wynika ,że większe zmiany czekaja dla osob niezarejestrowanych a to bląd ponieważ osob zarejestrowanych jest coraz mniej.
Statystyki z GT mówią co innego...

Zbychu51 A czy będzie numeracja postów ?
Jak to widzisz? Każdy post w temacie ma swój unikalny ID (jest pod "Link" po najechaniu na dany wątek/post). Możemy wyciągnąć same ID linkujące do danego posta, albo numerować wypowiedzi w danym temacie począwszy od pierwszego.

Reklama

Admin][cytat kogo=amerykanka Z tego wszystkiego wynika ,że większe zmiany czekaja dla osob niezarejestrowanych a to bląd ponieważ osob zarejestrowanych jest coraz mniej.
Statystyki z GT mówią co innego...
Statystyki ,statystykami ,ale mam oczy....
Załączniki:

Napisał(a): apatcher -

Edytt5
Zbychu51 Numeracja byłaby przypisana pod użytkownika "post nr. 66.". O to mi się rozchodzi.
Ale jak wchodzisz na swój profil to masz tam ilość napisanych postów.
Poza tym, jeśli jakieś posty zostaną usunięte ze względu na naruszenie regulaminu, to numerację i tak szlag trafi.
Ja natomiast chętnie widziałbym możliwość stosowania jakichś filtrów przy przeglądaniu postów. Na profilu np. chciałbym wyświetlić sobie posty tylko z jednego wątku czy działu. A w danym temacie, tylko posty określonego użytkownika lub zdefiniowanej przez siebie grupy użytkowników.
Tak w ogóle, to myślę, że ta dyskusja dzisiaj jest przedwczesna. Poczekajmy do przyszłego tygodnia. Wtedy będziemy mogli odnieść się do konkretów. Ciekaw jestem np. jak będzie wyglądała sprawa ze znikającymi z listy tematów przypiętymi wątkami, o czym pisałem w dziale Pytania do administracji.

Napisał(a): Kinia223 -

WednesdayTEN
Kinia223
WednesdayTEN
Zatem trzeba być aktywnym i "bronić" ciekawych wpisów - tu nie chodzi o to czy kogoś lubię czy nie, czy się zgadzam czy nie - tylko czy mi się podoba forma i treść. Masz możliwość pokazać, że coś ci się podoba/nie podoba - dlaczego więc tego nie robić? Ja się staram tak robić. Plain & simple, jak Arial 10 plain ;)
Tak, tylko że wpis, który nikogo nie obraża, nie ma w nim wulgaryzmów, a po prostu nie idzie po myśli większości może zniknąć. Lepiej zatem wprowadzić możliwość dawania łapek w "górę" i w "dół" i po prostu wyświetlać liczbę głosów na "tak" i na "nie".

Admin
Idea zacna, ale niewykonalna, wszak "pupa" to nie to samo co "pu.pa", i nie to samo co "pu,pa" - możliwości tyle ile kompilacji skończonej ilości znaków na klawiaturze. To jeśli chodzi o automat, ale na pewno położymy większy nacisk na usuwanie treści wulgarnych i pozostałych łamiących regulamin (jego nowa wersja pod koniec tygodnia wraz z dokładniejszymi informacjami o forum).

Outsider82 Mam nadzieję, że całe profile i ich historia pozostanie dostępna i nie ulegnie wyzerowaniu?
Nic a nic się nie zmieni - poza układem odsłony profilu.

Dla jasności, nie zmieniamy w ogóle żadnych danych wątki, odpowiedzi, wiadomości, punkty, itd. wszystko postanie na swoim miejscu).
SUPER!!! i już mi się podoba:))(

A co z wielokrotnymi cytatami?
O takie cytowanie Ci chodzi?
Przecież to uniemożliwia normalne czytanie wątku jak ktoś cytuje co wpis całą rozmowę
Czary mary :)
Ja rozumiem - ostatni czy dwa ostanie wpisy cytować, ale całą rozmowę?
Kurcze cały czas nie wiem o co Ci chodzi bo ja dam radę cytować :)

Można to zmienić?
Zmieniać coś co cały czas istnieje? ;]

Jakbyś chciał to możesz cytować co chcesz :) ale trzeba pomyśleć :)

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • poczta interia nowy regulamin wulgaryzmy
  • interia.pl
  • mam juz konto na interii czy musze zaakceptowac nowy regulamin
Do góry strony: Nowe Forum INTERIA.PL