Odpowiadasz na:
Nowe Forum INTERIA.PL

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Drodzy forumowicze! Ponad rok temu rozpoczęliśmy prace nad nową odsłoną Forum INTERIA.PL, obecnie dobiegają one końca i jesteśmy już w ostatniej przed emisją fazie testów. Dlaczego wprowadzamy zmiany? Naszym głównym celem było poprawienie kilku newralgicznych elementów forum, które wyznaczyliśmy wspólnie z Działem Badań i Analiz INTERIA.PL oraz stworzenie dla Was najbardziej oryginalnego i funkcjonalnego systemu forumowego spośród polskich portali. Już w najbliższy poniedziałek - 04.11.2013 r. będziemy mogli z dumą zaprezentować Wam nowy produkt. Ufamy, że spotka się on z Waszą akceptacją i szybko przywykniecie do zmian. Szczegółami podzielimy się z Wami pod koniec bieżącego tygodnia, a już dziś przedstawiamy Wam projekt graficzny oraz listę kilku najważniejszych obszarów, które ulegną zmianie: - przebudowie ulegnie całkowicie strona główna serwisu; - kategorie zostaną spłaszczone (nie będzie podkategorii), niektóre z nich znikną całkiem z forum (tematy z zamkniętych kategorii zostaną przeniesione do pokrewnych), pojawia się również nowe; - zmieni się formularz do dodawania nowego tematu oraz odpowiadania; - głosowanie na tematy, w ankietach oraz powiadomienia Ding będą dostępne również dla niezalogowanych użytkowników; - zostanie wprowadzony nowy system oceny tematów (ocenione tematy będą tworzyły główną stronę forum, podobnie jak w serwisach agregujące treści, takich jak Reddit czy Wykop); - zmieni się koszt przypięcia oraz kolorowania tematu oraz progi punktowe (do tej pory zdobyte poziomy się nie zmienią); - serwis będzie bardziej kolorowy i prostszy; - pojawi się nowy regulamin wewnętrzny (stworzony na podstawie dotychczasowych doświadczeń oraz Waszych sugestii); Już teraz prosimy Was o cierpliwość w trakcie prac migracyjnych (wczesne godziny poranne 04.11.2013 r. – w tym czasie forum będzie niedostępne) zgłaszanie wszelkich zauważonych błędów i nieprawidłowości w funkcjonowaniu jakiejkolwiek części forum. Prace migracyjne mogą się przedłużyć do południa, ale ufamy, że migracja przebiegnie bez żądnego problemu. Pozdrawiamy, Zespół FORUM.INTERIA.PL

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nowe Forum INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

bejbi
Chodzi o te zmiany na forum,tak się boimy tych zmian,że palma odbija:-)
;)

A ja mam nadzieje że po modernizacji, zaczną się już normalnie ukazywać moje wpisy. Bo jak widać teraz mechanizm forum ma z tym ogromny problem. A to strasznie irytujące jest, takie drukowanie tylko po to żeby wpis się nie ukazał.

Mam nadzieje że ADMinistracja się tym zajmie.

;)

Outsider82 Ale o so chosi ? ;)

Naklikaliście przez noc że aż mi się nie chce czytać ;)
Chodzi o te zmiany na forum,tak się boimy tych zmian,że palma odbija:-)

Reklama

Ale o so chosi ? ;)

Naklikaliście przez noc że aż mi się nie chce czytać ;)

bodzik1
Alicjaja
bodzik1
Alicjaja
bodzik1
0becny Jestem pijany i idę spać ;o)
ŚWINIA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!
Piłeś sam?????????????????????????????????????
xD
Nie sam...tylko z laptopem :)))
Biedny laptop..................:)
Jak on się jutro poczuje...........xD
Ujowo...a może i nie :)))
Tylko czy laptop może pić kefir.................?
xD
Aaaa...to oto już się trzeba laptopa zapytać :)))

Reklama