255
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi207
  • Ocen na +67
255 ppt ?

Nowe forum - już niedługo! (208)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowe forum - już niedługo!

Napisał(a): Admin -

Drodzy Forumowicze,

Prace powoli dobiegają końca, poprawiamy ostatnie usterki, zamykam „bugi”, wdrażamy ostatnie poprawki. Kawa się powoli kończy w INTERII, ale jeszcze dajemy radę ;)

W związku z trwającymi pracami, wdrożenie nowego forum odbędzie się dzień później tj. 5.11, około godziny czwartej rano.

Względem przypomnienia, forum w godzinach porannych będzie niedostępne (migracja bazy danych, wgrywanie nowego serwisu, pozostałe pracy IT).

Poniżej garść szczegółów odnośnie zmian na serwisie.

• strona główna będzie podzielona na sekcje, jedna z nich to „Najlepsze tematy” – tu znajdziecie wątki, ze wszystkich kategorii, które otrzymały największą ilość PPT.
  • PPT to „Punkty Popularności Tematu” – składa się na nie ważona ilość wyświetleń, odpowiedzi i ocen tematu, im ich więcej tym wyższe PPT i szansa na dostanie się tematu na SG serwisu.
  • Na forum pozostaną kategorie jak na zrzucie poniżej, pozostałe przenosimy do serwisów redakcyjnych, a tematy z zamkniętych przenosimy do pokrewnych. Jak widzicie na forum nie będzie już podkategorii. Z czasem, jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy dodawali inne kategorie.

We wtorek utworzymy też specjalny temat w którym to będziecie mogli zgłaszać swoje uwagi. Bardzo prosimy Was o merytoryczne podejście do sprawy i jak najdokładniejsze opisanie napotkanych problemów – pozwoli nam to na szybsze ich eliminowanie. Prosimy też o nie dublowanie tematów z uwagami i zamieszczanie ich tylko w specjalnym wątku – znacznie ułatwi nam to pracę.

Pozdrawiamy!

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Nowe forum - już niedługo!

Napisał(a): Bernardo -

No to ja mam od razu pytanie wstępne:
Czy w kategoriach: "Uczucia", a zwłaszcza "Seks", będą mogli wypowiadać się nielogowani uczestnicy?

Napisał(a): Gość -

Bernardo No to ja mam od razu pytanie wstępne:
Czy w kategoriach: "Uczucia", a zwłaszcza "Seks", będą mogli wypowiadać się nielogowani uczestnicy?
Dokładnie to samo mnie zastanawia,bo jeśli tak nooo... to będzie jazda!:-)))

Drogi Adminie ;).. a czy adres "ip" pod wpisem będzie widoczny ? ;)

w ten sposób można wyeliminować "wielonikowość" na forum ;)

S2013 Drogi Adminie ;).. a czy adres "ip" pod wpisem będzie widoczny ? ;)

Oooo ... super propozycja, znikneloby pietno oskarzania niewinnych userow o pisanie z podwojnych nickow ... :-)

iskierka
Podpisuję się pod taką propozycją obiema rekami...świetny pomysł :)
Nie wiem tylko, czy administracja che ten proceder ukrócić...
Witaj Duszku:)***
Cześć Promyczku :)***
Administracja dba o nasze dobro może się zgodzi ;) myślę że będzie jednak odmowa dlatego że po adresie ip można ustalić lokalizację użytkownika .. i cała procedura z danymi osobowymi ;) im więcej nas się wypowie za tym pomysłem to daje szansę na pozytywną reakcję Administracji .. ip miałby dotyczyć również gości :)))

prowincjusz2
Byłoby to bardzo mądre eliminowanie nieuczciwych forumowiczów. Skończyły by się te wieczne posądzenia i dyskusje z samym sobą.
Dzięki za poparcie ;) .. mało nas tu zostanie jeśli Administracja się zgodzi :D

prowincjusz2
S2013 Drogi Adminie ;).. a czy adres "ip" pod wpisem będzie widoczny ? ;)

Byłoby to bardzo mądre eliminowanie nieuczciwych forumowiczów. Skończyły by się te wieczne posądzenia i dyskusje z samym sobą.
A po czym poznasz tych nieuczciwych co ?

Napisał(a): prowincjusz2 -

S2013

prowincjusz2
Nie wydaje mi się aby zjawisko to było aż tak nagminne. Osobiście zlokalizowałem tylko dwóch wielonikowców, reszta robi sobie w temacie jako goście. Sam jestem posądzany o posługiwanie się kilkoma nickami i dlatego jestem osobiście zainteresowany tym aby taka możliwość nie istniała.

prowincjusz2

Nie wydaje mi się aby zjawisko to było aż tak nagminne. Osobiście zlokalizowałem tylko dwóch wielonikowców, reszta robi sobie w temacie jako goście. Sam jestem posądzany o posługiwanie się kilkoma nickami i dlatego jestem osobiście zainteresowany tym aby taka możliwość nie istniała.

Jestem innego zdania ;) jest to nagminne .

S2013

prowincjusz2
Cześć i napewno ja bym uciekla zeby ktoś widzial czyjejś dane to niebezpieczne poza tym to ujawnianie tajemnicy poliszynela .Myslę ,że to nie jest najlepszy pomysł .Nowe forum będzie fajne jeśli nawzajem będziemy się szanować! :)[pzdrawiam

amerykanka Cześć i napewno ja bym uciekla zeby ktoś widzial czyjejś dane to niebezpieczne poza tym to ujawnianie tajemnicy poliszynela .Myslę ,że to nie jest najlepszy pomysł .Nowe forum będzie fajne jeśli nawzajem będziemy się szanować! :)[pzdrawiam
Aniu cześć :) adres ip dla niektórych osób to nie problem aby go uzyskać np . dla mnie ;) ja chciałbym aby wszyscy go widzieli , wiedzieli by wtedy kto tak naprawdę pisze na klonach i udaje kogoś innego :) ale rozumiem Twoje zdanie i szanuję jak każde :) Pozdrawiam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowe forum - już niedługo!