104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-31
104 ppt ?

Nowe piersi na urodziny? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowe piersi na urodziny?

Napisał(a): Gość -

Mój chłopak dziś wręczył mi prezent na urodziny - bon do kliniki na powiększenie piersi. Od długiego czasu wiedział ,że chcę to zrobić ale było to raczej lużne gadanie. Jak mam to traktować uważa ,że moje są za małe czy po prostu mnie kocha?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Nowe piersi na urodziny?

Napisał(a): Tris -

Skoro wcześniej o tym rozmawialiście, to kocha Cię nadal, po prostu zrobił Ci taki prezent jaki chciałaś, więc jak chcesz to idź do tej kliniki i zrób to, ale wpierw zapoznaj się z zagrożeniami itd., bo to nie jest tak ,,hop-siup", bądź co bądź jest to normalna, poważna operacja i nie wolno o tym zapominać, a trzeba mieć tego pełną świadomość, jak i o zagrożeniach, które mogą z tego wyniknąć.
A jak już się zdecydujesz, to idź do porządnej kliniki, żebyś miała mniej więcej pewność, że wszystko zrobią dobrze i nie użyją czegoś co może stanowić zagrożenie dla Twojego zdrowia i życia.

Reklama

Napisał(a): gość -

A to on lubi takie falsyfikaty?A może tak jak ktoś juz napisał powinnaś go wysłac na powiększenie peniska!!Choć z tego co wiem to nie wykonuje się takich zabiegów.To może dolać trochę oleju do główki?Jemu i tobie!!!!!Brak mi słów!!!!!

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

To tylko znak, że mężczyzna z którym jesteś Cię kocha i chce dla Ciebie tego o czym marzysz.
jeśli wspominałaś mu o tym, że tego chcesz, to On to potraktował na serio, i tyle- nie oczekuj od Niego że będzie wróżką i zorientuje się kiedy mówisz o własnych marzeniach a kiedy pierdzielisz luźne gadki.
To, że dał Ci taki prezent oznacza że traktuje Cię na poważnie, bo nawet jeśli ma sporo pieniędzy (a pewnie ma, bo to drogi zabieg) nie dawał by takich poważnych prezentów kobiecie na której mu nie zależy.

widac zes jakas niedorozwinieta od dluzszego czasu wyjesz w nieboglosy chlopowi nad glowa ze masz brzydki maly biust,az chlop wytrzymac nie mogl,i w koncu zaciagnal chlopina kredyt abys ty miala wymarzony biust,a teraz skamlesz na forum i pytasz sie czy on uwaza ze ty masz maly biust czy tez brzydki widac ze slabo bysmy sie dogadaly,a mianowicie powiem uczciwie nie miala bym o czym z toba rozmawiac,bo bym sie tylko zirytowala

Dziewczyno, nie daje się 12-15 tys osobie na której nam nie zależy, tak tyle kosztują cycki. Chłop Cię kocha i posłuchał Twojego marudzenia jaka to jesteś nieszczęśliwa z powodu małych piersi , jak czujesz się mało atrakcyjna taka nie kobieca. Zrobił to bo Cię kocha. Upiecze przy tym dwie pieczenie na jednym ogniu, Ty dostaniesz nowe piersi pewność siebie i wiarę w swoją atrakcyjność, on zyska uśmiechniętą pewną siebe kobietę.
No chyba ze masz nierówno pod sufitem i teraz zacznie przeszkadzać Ci nos.

operacja nic nie zmieni - trzeba mieć pozytywne myślenie. zmiana czyli operacja jest potrzebna tylko gdy mamy zbyt wielką anomalię - na przykład gigantyczne, natrualne piersi - to tak operacja zmniejszenia żeby normalnie i zdrowo żyć. inny przykład to może być jakaś deformacja lub brzydki efekt wypadku - to wtedy potrzebna jest ingerencja lekarza...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowe piersi na urodziny?