104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-31
104 ppt ?

Nowe piersi na urodziny? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nowe piersi na urodziny?

Napisał(a): xenia11 -

gość W Stanach byla podobna sytuacja, dziewczyna powiekszyla, ale gdy sie rozstali chlopak zadal zwrotu kasy, na co ona mu te wkladki operacyjnie wyjela i oddala, haha:)
w stanach? jaja sobie robisz, toż to w Polsce się takie sceny działy, i do tego panienka zrobiła z siebie celebrytkę, na plotkarskich salonach...
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

jak dla mnie jestes troche zakompleksiona.. dlaczego chcesz powiekszac? rozumiem, ze z przodu masz plecy bo jak masz ''B'' to jest normalny rozmiar. poza tym, najpierw gadasz facetowi, ze masz male cycki (dlaczego on sie z toba zwiazal skoro wolalby dziewczyne z wiekszymi?? wg Ciebie)a jak ci juz funduje to sie teraz zastanawiasz: dlaczego? dziwne masz podejscie..

gość operacja nic nie zmieni - trzeba mieć pozytywne myślenie. zmiana czyli operacja jest potrzebna tylko gdy mamy zbyt wielką anomalię - na przykład gigantyczne, natrualne piersi - to tak operacja zmniejszenia żeby normalnie i zdrowo żyć. inny przykład to może być jakaś deformacja lub brzydki efekt wypadku - to wtedy potrzebna jest ingerencja lekarza...
pierdzielisz....
kocha i sponsoruje większe cycki. Ma dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ona zadowolona bo nie ma małych cucków, i on zadowolony bo jego kobieta nie ma małych cycków. jest ok.

Reklama

Napisał(a): Gość -

wszystkie powiekszacie sobie biust a ja natomiast juz 2miesiace jestem po zmniejszeniu.i powiem wam ze to jest cudne.no bo kto by sie nie cieszyl z rozmiaru C zamiast H?
i nie rozumiem why wszyscy kochaja duzy biust?moze to dla facetow ladnie wyglada bo jest na co popatrzec i co zlapac..ale w codziennym zyciu lepsze jest male
MALE JEST SWIETNE I NIE WSTYDZMY SIE ROZMIARU a

Reklama

Jasne mała, zrób sobie te cycki. Za 4-6 lat trwałość implantów skończy się i będzie konieczna kolejna interwencja chirurga. Niestety albo to zrobisz albo zostanie ci obwisła rozciągnięta skóra. Blizny blizny blizny to kolejna atrakcja. A wiesz co będzie robił wtedy twój facet? Śmiał się z ciebie z inną laską ;)

Reklama

Napisał(a): ~olka89 -

Najpierw wybierz dobrego specjalistę medycyny estetycznejhttps://ranki(...)etyczna . Ja polecam metodę Aquafilling efekt zabiegu utrzymuje się dłużej niz po macrolane i jest to metoda bezoperacyjna , okres rekonwalscencji to około 7 dni. Uzupełnia się co około 5- 7 lat. Ilość preparatu ustalana jest bardzo indywidualnie. Na takie pytania lekarz odpowie na konsultacji po obejrzebiu biustu i ustaleniu z pacjentem jaki efekt chciałby miec po zabiegu.

Napisał(a): ~ann9102 -

no nie wiem, najwazniejsze, zebys ty byla z biustu zadowolona:) moj maz od zawsze wiedzial, ze moje piersi to spory kompleks dla mnie, to juz nawet nie kwestia rozmiaru, a asymetrii :/ po ciazy problem sie nasilil dlatego zdecydowalam sie na operacje, powiekszylam piersi nieznacznie, ale za jednym zamachem pan doktor wyrownal ich rozmiar i podniosl. mam implanty mentor, anatomiczne, pieknie wygladaja, powiklan brak, ciesze sie, ze zdecydowalam sie na operacje, a moj maz dzielnie mnie wspieral:)

Napisał(a): ~Jagoda -

Powiększałam biust u dr Boligłowy w Krakowie ale ja musiałam sama sobie sprezentować nowy biust więc się ciesz. A co do zabiegu to najważniejsze znaleźć doświadczonego chirurga i zwracać uwagę na różne detale podczas pierwszej konsultacji. Wiele w ten sposób można wywnioskować. Powodzenia
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowe piersi na urodziny?