Odpowiadasz na:
Nowe wyniki sondażu. Poparcie KO znacząco wzrasta

uni
Temat dodał(a):
uni -
Pracownia IBRiS przeprowadziła najnowszy sondaż, z którego wynika, że Koalicja Obywatelska, po powrocie Tuska, zaczęła nadrabiać straty i jej notowania wzrosły o 10 pkt. proc. względem poprzedniego miesiąca. Na pierwszym miejscu nadal triumfuje ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego z 33,6 proc. ankietowanych. Tuż za nim znajduje się Koalicja Obywatelska, która odnotowała 26,2 proc.. Duży spadek odczuła Polska 2050 Szymona Hołowni z wynikiem 10,9 proc. Poda podium wyniki prezentowały się następująco: Lewica 7,1 proc., Konfederacja 5,4 proc. oraz PSL-Koalicja Polska 5 proc.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nowe wyniki sondażu. Poparcie KO znacząco wzrasta

Napisał(a): ~Zbigniew -

PiS-owscy patrioci lubią dostawać pieniądze za darmo, wykradzione innym ludziom a często tym samym. 500+ to nic innego jak socjalizm. Komuniści sprytnie nazwali złodziejstwo socjalizmem. Potrzebne są trzy elementy do sukcesu populistów. Po pierwsze i najważniejsze przekupić elektorat. Po drugie, mnożyć rzeczywistych i wyimaginowanych wrogów. Po trzecie, sprawna i ogólnokrajowa tuba propagandowa. Przekaz powinien być ostry, ale i prosty, gdyż głównie trafia do niewykształconych frustratów.

Reklama

Re: Nowe wyniki sondażu. Poparcie KO znacząco wzrasta

Napisał(a): ~mika -

Dziwne dlaczego nie pytają normalnych ludzi co sądzą o Tusku gdzie powinien teraz siedzieć za to co zrobił ludziom sprzedał Polskę to gdzie powinien być kim był jego dziadek to też ludzie pamiętają mnie tak karmiono że rude to fałszywe!!!!!

Re: Nowe wyniki sondażu. Poparcie KO znacząco wzrasta

Napisał(a): ~Emerytka -

~JAR HEHEHE WIDAĆ ,ŻE POLOKÓW NIC NIE NAUCZYŁO.DALEJ CHCĄ TUSKA,BEZROBOCIA , BIEDY I TEGO BY PINIENDZY NA NIC NIE BYŁO.A TO WSZYSTKO TYLKO Z POWODU TEGO BY DOPIEC KACZYNSKIEMU.TRAGEDIA.
Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić do czego doprowadzą Naszą POLSKĘ dalsze rządy PIS. Tobie rzucą ochłap po to aby sobie zagarnąć miliony. Skłócić się z zachodem a wschód zaciera ręce. Czy po to nasi przodkowie walczyli o WOLNOŚĆ . Jaki los czeka wasze wnuki może warto się nad tym zastanowić.

Reklama