Odpowiadasz na:
Nowe zasady pracy dziennikarzy. Popieracie ten pomysł?

~AniTA
Temat dodał(a):
~AniTA -
Co sądzicie o planowanych zmianach zasad pracy mediów w Sejmie? Zgodnie z nimi dziennikarze nie będą już pracować w gmachu głównym Sejmu, gdzie odbywają się posiedzenia, ale zostanie stworzone dla nich specjalne Centrum Medialne. Według mnie dziennikarze powinni stanowczo zaprotestować przeciwko tej zmianie. Nie rozumiem zasadności tego pomysłu...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nowe zasady pracy dziennikarzy. Popieracie ten pomysł?

Napisał(a): jax55 -

Kinia223 Nie, powinno być taka jak jest. Nikt mi nie wmówi, że posłowie tak strasznie cierpią z powodu dziennikarzy w sejmie. Wielu tylko czeka na to, by ktoś ich poprosił o komentarz.

Problem polega na jednostronnej decyzji PiS-u, dziennikarze nie mają nic przeciw pewnym zmianą.

Napisał(a): Gość -

Nie, powinno być taka jak jest. Nikt mi nie wmówi, że posłowie tak strasznie cierpią z powodu dziennikarzy w sejmie. Wielu tylko czeka na to, by ktoś ich poprosił o komentarz.

Reklama

Napisał(a): Gość -

~gość
Laila44 Od stycznia mamy "szansę" nie zobaczyć ciężkiej pracy wybrańców narodu --posłów.
Nie zobaczymy jak bawią się komórkami, tabletami, czytają gazety, ktos tam umierał z głodu i musiał sobie podjeść z pudełka, niektórzy ucinają sobie drzemkę.
Ile to atrakcji sejmowych ma nas ominąć.Cóż skoro z moich pieniędzy są utrzymywani szanowni posłowie i senatorowie to chcę wiedzieć co dzieje się na sali sejmowej,może nie wszystko ale ważniejsze z ważnych spraw.
Dzisiaj zaskoczyło mnie coś takiego....idż pani do diabła!
Osoba która jest liderem przewodniej partii i takie słowa na sali sejmowej i to do kobiety,
przypomniały mi się słowa...spieprzaj dziadu...
Żeby było jasno nie popieram tego pomysłu bo jest poroniony!
Gdzie znalazłaś informację o tym, że kamery znikną z sejmu?
Oczywiście, że kamery nie znikną. Będą rejestrowały obrady i te materiały po wysegregowaniu i odpowiedniej obróbce będą emitowane w TVP Kura.

Napisał(a): ~gość -

Laila44 Od stycznia mamy "szansę" nie zobaczyć ciężkiej pracy wybrańców narodu --posłów.
Nie zobaczymy jak bawią się komórkami, tabletami, czytają gazety, ktos tam umierał z głodu i musiał sobie podjeść z pudełka, niektórzy ucinają sobie drzemkę.
Ile to atrakcji sejmowych ma nas ominąć.Cóż skoro z moich pieniędzy są utrzymywani szanowni posłowie i senatorowie to chcę wiedzieć co dzieje się na sali sejmowej,może nie wszystko ale ważniejsze z ważnych spraw.
Dzisiaj zaskoczyło mnie coś takiego....idż pani do diabła!
Osoba która jest liderem przewodniej partii i takie słowa na sali sejmowej i to do kobiety,
przypomniały mi się słowa...spieprzaj dziadu...
Żeby było jasno nie popieram tego pomysłu bo jest poroniony!
Gdzie znalazłaś informację o tym, że kamery znikną z sejmu?

Reklama