0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +1
0 ppt ?

NOWINKI 12 - przebywanie cały czas z tymi samymi ludźmi może rozwali ludzką psychikę, (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

NOWINKI 12 - przebywanie cały czas z tymi samymi ludźmi może rozwali ludzką psychikę,

Napisał(a): ~nowinki -

Okazuje się że z każdym dobrze ale samemu najlepiej ale to nie do końca z każdym dobrze ponieważ przebywanie ciągle z takimi samymi ludźmi powoduje że człowiek nie może się odprężyć i zrelaksować ponieważ ciągły kontakt z ludźmi uniemożliwia człowiekowi relaks. Okazuje się że samotność jest lepsza i najlepiej jest mieszać nie z innymi ale samemu. Warto spędzać jak najwięcej czasu nie z rodziną nie z przyjaciółmi ale w samotności bo tylko to jest dla człowieka najlepsze i może człowieka odprężyć.
Medytacje praktykowane w samotności przynoszą 70% lepszy efekt niż medytacje praktykowane w domu gdzie jest rodzina, jakby tego było mało okazuje się że dzieci wolą być same niż z rodzicami i same bez żadnego towarzystwa się najlepiej bawią, oczywiście należy pamiętać że przesadna samotność też nie jest dobra ale ciągle przebywanie z rodziną również nie jest dobre.
Jak się okazuje to samotność jest dla człowieka najlepsza ale pod warunkiem ze nie trwa cały czas ale raz lub dwa razy w tygodniu człowiek spotyka się z ludźmi wtedy jest najlepiej.
Czyli dobra rada: najlepiej jest mieszkać samemu.
Warto zmieniać ciągle towarzystwo by nasza psychika była zdrowa, warto spędzać bardzo dużo czasu w samotności a wtedy będziemy zdrowi i pełni sił witalnych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: NOWINKI 12 - przebywanie cały czas z tymi samymi ludźmi może rozwali ludzką psychikę,