8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +7
8 ppt ?

Nowości zabawkarskie, co opłaca się zamawiać i sprzedawać? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowości zabawkarskie, co opłaca się zamawiać i sprzedawać?

Napisał(a): Gość -

Witam wszystkich,
mam pytanie: czy ktoś z Was orientuje się może, w jakie nowości zabawkarskie warto zainwestować? Co opłaca się zamawiać i sprzedawać?
Oczywiście, wiem, że wielu z Was za moment zarzuci mnie hejtami czy tekstami w stylu „zrób research”, „zapytaj wujka Google” itp.
Informuję więc że tego typu researche wykonuję dość często i dokładnie sprawdzam opłacalność sprzedaży każdej zabawki. Jednym z elementów moich researchy jest właśnie pytanie innych o ich zdanie, opinie.
Liczą się dla mnie wszystkie głosy i każde słowo, a przede wszystkim wychodzę z założenia, że co dwie głowy to nie jedna i być może ktoś z Was słyszał/zna/korzystał/kupował dla swoich dzieci zabawki nowe, ciekawe, interesujące, które:
a) dobrze się sprzedają i na których można zarobić,
b) podobają się dzieciom.
Z góry dziękuję za Wasze zdanie i pozdrawiam,
Jan
INTERIA.PL

Re: Nowości zabawkarskie, co opłaca się zamawiać i sprzedawać?

Napisał(a): ~MamaAntkaZuzi -

@Jan, powiem tak: w branży działam już długo i muszę przyznać, że wcale nie dziwię się, że pytasz nas o zdanie. Zabawek i gadżetów dla dzieci i nastolatków jest po prostu zatrzęsienie, ale nie wszystko dobrze się sprzedaje i nie zawsze reklama w TV jest w stanie przyciągnąć klientów, dlatego czasami rzeczywiście trudno zdecydować, co warto sprowadzić z hurtowni.
Dla mnie kluczowym pytaniem jest: w jaki sposób prowadzisz sprzedaż?
Jeśli przez sklep tradycyjny, stacjonarny, to faktycznie masz nie lada orzech do zgryzienia, ale jeśli prowadzisz sklep internetowy, spróbuj znaleźć hurtownię zabawek dropshipping – wtedy tworzysz ofertę online, ale nie masz towaru fizycznie na stanie i nie zajmujesz się wysyłką do klientów (robi to hurtownia). Jak masz sklep online, to możesz wprowadzić do niego dowolne zabawki i problem z głowy – nie sprzeda się ta, to inna i się nie martwisz.
Pozdrawiam, Ula

Napisał(a): Gość -

Ula – dziękuję za odpowiedź. Prowadzę sklep stacjonarny w mieście powiatowym, praktycznie ci sami klienci, dlatego często muszę oferować nowości, żeby dzieciaki się nie znudziły zabawkami.
ps - ten dropshipping to ciekawa idea, na razie nie planuję otwarcia e-sklepu, ale może w przyszłości o tym pomyślę 
Pozdrawiam,
Jan

Reklama

Napisał(a): ~emilia -

Jan, na początek polecam zajrzeć do tego artykułu „Jakie produkty dla dzieci opłaca się sprzedawać?” (link http://gazeta(...)ac.html).

Nie będę przytaczać jego treści i wszystkich porad, sam przeczytaj, wyciągnij wnioski i znajdź odpowiedzi na swoje pytania. Tekst jest krótki, ale treściwy.

Część z tego pewnie już wykonujesz, ale w artykule znajdziesz też to, o co Ci chodzi, czyli propozycję całkowicie nowej na rynku zabawki, w tym wypadku jest to Malowanka na Płótnie Artello (moim zdaniem naprawdę fajna, ciekawa propozycja, zabawka jest tania w zakupie, a myślę, że dzieciom na pewno się spodoba). Zabawkę oferuje, z tego co tak na szybko zerknęłam, hurtownia http://kecja.(...)er.html

Pozdro,
E.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowości zabawkarskie, co opłaca się zamawiać i sprzedawać?