728
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi281
  • Ocen na +109
728 ppt ?

Nowy biznes ojca Tadeusza. Tym razem zamierza założyć następną gazetę. (282)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowy biznes ojca Tadeusza. Tym razem zamierza założyć następną gazetę.

Napisał(a): apollo87 -

Ojciec Tadeusz Rydzyk poinformował, że już rozpoczęły się w Toruniu prace nad jego nową inicjatywę - Parkiem Pamięci Narodowej, upamiętniającym Polaków ratujących Żydów. "Przecież Polacy to nie są antysemici, prawda? Tak nam chcą wmówić", jak sam stwierdził.
Na tym jednak nie koniec. W rozmowie z Onetem słynny duchowny stwierdził: "Niedługo będzie następny miesięcznik, następny tytuł". Dołączy do medialnej grupy, składającej się już z Radio Maryja, jego internetowego odpowiednika, TV Trwam, gazety „Nasz Dziennik”, miesięcznika „W Naszej Rodzinie” oraz portalu Ostrzegamy.online. Zamierza też walczyć o kolejne środki na swoją uczelnię wyższą, Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
Pamiętając, że niedawno została zgłoszona do rejestracji partia "Ruch Prawdziwa Europa", nietrudno odnieść wrażenie, że przedsięwzięcia słynnego redemptorysty nabierają rozmachu. Jak myślicie, jaka będzie jego następna inicjatywa?
INTERIA.PL

Re: Nowy biznes ojca Tadeusza. Tym razem zamierza założyć następną gazetę.

Napisał(a): banita53 -

~zły Ludzie przestańcie tą szumowinę nazywać ojcem!!! No chyba, że rzeczywiście jest Twoim tatusiem!!! Polecam Słownik Języka Polskiego i wczytać się co mówi definicja " OJCIEC " . Może pokrótce " OJCIEC - MĘŻCZYZNA POSIADAJĄCY WŁASNE POTOMSTWO " I wy na to?
+++++++++++++++++++
Także Biblia mówi jasno "nie nazywaj nikogo OJCEM"

Napisał(a): ~Słuchacz RM -

~windy Kto to kupi? Chyba tylko babcie, które obejrzą reklamę na TV Trwam...
No to się zdziwisz. Bardzo dużo ludzi młodych i wykształconych ulega szatańskiej mocy tego niesamowicie skutecznego faceta.
Ja nie wiem. Czy wspiera go Matka Boska czy moc Szatańska..........
Jeżeli jego "katolicki głos w twoim domu" jest prawdziwie katolicki - to nie chcę być takim katolikiem. Bo media rydzykowe nie głoszą nauki Chrystusa lecz otumaniając religijnością służą najpewniej Putinowi.
Jestem słuchaczem RM ale nie jestem posłuszny RM.

Napisał(a): ~sly -

~zły Ludzie przestańcie tą szumowinę nazywać ojcem!!! No chyba, że rzeczywiście jest Twoim tatusiem!!! Polecam Słownik Języka Polskiego i wczytać się co mówi definicja " OJCIEC " . Może pokrótce " OJCIEC - MĘŻCZYZNA POSIADAJĄCY WŁASNE POTOMSTWO " I wy na to?
W dzisiejszych czasach nawet matka może zostać ojcem i na odwrót...

Napisał(a): ~Jakobin -

[b][/b]
Czytaj do końca

ojciec
1. «mężczyzna, który ma własne dziecko lub dzieci»
2. «samiec zwierząt mających potomstwo»
3. «ten, kto coś stworzył, wynalazł, zainicjował lub był czyimś wzorem, natchnieniem itp.»
4. «poufale o własnym mężu, ojcu dzieci albo o starszym mężczyźnie»
5. «w religii chrześcijańskiej: Bóg»
6. «tytuł używany w niektórych zakonach w stosunku do zakonnika mającego święcenia»

• ojcowski
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/nowy-biznes-ojca-tadeusza-tym-razem-zamierza-zalozyc-nastepna-gazete-tematy,dId,3277812?parametr=zobacz_takze&iwa_source=
Do góry strony: Nowy biznes ojca Tadeusza. Tym razem zamierza założyć następną gazetę.