3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń286 tys.
  • Odpowiedzi622
  • Ocen na +1 tys.
3 tys. ppt ?

Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy (623)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy

Napisał(a): ~roman -

abce
Brylant1 Czy wy nie macie psychopaci innych tematów poza ojcem Rydzykiem?
Prawda chociaż gorzka zawsze pozostanie prawdą . PRAWDA BOLI !!! Tylko PSYCHOPACI się jej boją .
temperatura dobra na lewatywę może też być święcona aby była skuteczniejsza

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~MASZCZYK -

TEN KTO TE PIERDOŁY PISZE ,,TO MUSI MIEĆ BARDZO BLISKIE RELACJE ,ZTYM ,OSZUSTEM,DZIWIE SIĘ ŻE CI TORUNIANIE ,MAJĄ TAKI MĘTLIK W TYCH SWOICH GŁOWACH,,,ALE TO PODOBNIE JAK WARSZAWIOKI ,NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK ZAPYTACIE SIĘ GO ,,,JAKIE BYŁY KOSZTY TEGO ,,,ORAZ ILE DOSTAŁ MILIONÓW NA TO OD RZĄDU ,,JA WIEM JEDNO,,,ON,,JEST CYGANEM KŁAMCOM, OSZUSTEM, I INNE SŁOWO DO NIEGO SIĘ NIE PRZYKLEI,, WCALE SIĘ NIE ZDZIWIĘ JAK ZROBIĄ Z NIEGO DRUGIEGO WOJTYŁE,, BEDZIE 2 ch GNOI,,,

Napisał(a): ~ciepłownia -

~jahu Inwestycja kończy się sukcesem ale "ojca dyrektora". Pompowana przez niego woda geotermalna ma o 60 stopni za niską temperaturę aby mogła służyć bezpośrednio do ogrzewania. Trzeba będzie ją dodatkowo podgrzewać za co my, wszyscy podatnicy, nie tylko z Torunia, zapłacimy. Brawo Wy.
Możesz przeliczyć czy bardziej opłaca się bojkotować inwestycję i ogrzewać wodę z 15 do temperatury użytkowej, czy jednak dogrzać od 40 czy 50stopni.
No ekonomy, który wariant bardziej się opłaca i co na to antysmogowcy?

Napisał(a): ~RTE -

A co powiedział Jezus na temat stosunku duchownych do pieniędzy ?
Ewangelia Mateusza rozdział 6 werset 24 :
„Nikt nie może być niewolnikiem dwóch panów, bo albo jednego będzie nienawidzić, a drugiego kochać, albo do jednego przylgnie, a drugim wzgardzi. Nie możecie być niewolnikami Boga i Pieniądza.”

A co powiedział Jezus na temat udziału duchownych w polityce ? Ewangelia Jana rozdział 18 werset 36 :
„36 Jezus odpowiedział: „Moje Królestwo nie jest częścią tego świata. Gdyby było jego częścią, moi słudzy walczyliby, żebym nie został wydany Żydom. Ale moje Królestwo nie jest stąd”.

Napisał(a): ~gosc -

~katol Czy ktoś widział dom wczasowy Rydzyka w Rowach nad Bałtykiem ? Skąd ten dziad ślubujący ubóstwo ma taką kasę ? Potężny moloch w najlepszym miejscu i to za nasze pieniadze . Gdzie jest UKS /
zastanawiam się kim jest p.Rydzyk ale wg. mnie na pewno nie jest tym za kogo się podaje
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy