3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń285 tys.
  • Odpowiedzi622
  • Ocen na +1 tys.
3 tys. ppt ?

Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy (623)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy

Napisał(a): ~esa -

~jahu Inwestycja kończy się sukcesem ale "ojca dyrektora". Pompowana przez niego woda geotermalna ma o 60 stopni za niską temperaturę aby mogła służyć bezpośrednio do ogrzewania. Trzeba będzie ją dodatkowo podgrzewać za co my, wszyscy podatnicy, nie tylko z Torunia, zapłacimy. Brawo Wy.
Ale podgrzać wodę z 60C do 90C to nie to samo co z 15 do 90...bilans cieplny sie klania

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Znakomita wiadomość. Ponadto nie wierzcie w bzdury wyborczej, że trzeba będzie wodę podgrzewać. Janush lewandowski ogłosił w 1990 roku, że Polacy nie będą mieć nic. Żadnego kapitału, żadnych polskich inwestycji nie będzie. Polska = tania siła robocza. Oto ich wizja Polski. Nie ma się co dziwić, że każda wieść o tym, że ta ich wizja bierze w łeb, doprowadza tych ludzi do obłędu.

Napisał(a): Witja -

Nie rozumiem tego że 60 stopni Celsjusza to jest za niska temperatura do ogrzewania domu.
U siebie na piecu mam ustawioną temperaturę 40 stopni a w duże mrozy przestawiam na 45 stopni jest bardzo ciepło. Mam na myśli oczywiście zimę i jesień.
Mój kolega ma pompę ciepła i maksymalną temperaturę jaką może uzyskać z niej to jest 45 stopni.
Oni mają 60 stopni i nie mogą ogrzać domów?

Napisał(a): ~KRAKUSIK -

"INWESTYCJA" NIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA I ODDANA W TERMINIE POWINIEN ODDAĆ WSZELKIE DOTACJE I DODATKOWO ZAPŁACIĆ NAŁOŻONE NAŃ KARY. WSZYSTKO W TEMACIE. BARDZIEJ BY WSZYSTKICH ZAINTERESOWAŁA INFORMACJA IŻ ZAKOŃCZYŁ WSZELKIE SWOJE GESZEFTY I ODSZEDŁ DO DOMU OJCA.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy