303
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +148
303 ppt ?

Nowy plan Macierewicza! (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowy plan Macierewicza!

Napisał(a): ~sdcs923 -

Szok, niedowierzenie i śmiech na sali. Były pupil naszego Prezesa, podobno chce założyć swoją własną partię. Mowa o nikim innym, jak samym Antonim Macierewiczu! Do jego ugrupowania miałby dołączyć kolejny gigant polskiej polityki: Bartłomiej Misiewicz, a także Edmund Janniger. Zbierając wszystkich „odrzuconych” wcześniej przez PiS prawdopodobnie dołączyłby do nich Stanisław Pięta, o którym ostatnio głośno ( a o którym sam Antoni się wypowiadał pozytywnie).
Jakiś czas temu wyciekły stare wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, gdzie można było dowiedzieć się o tym, co teraz wychodzi. Prezes w latach ’70. mówił „Macierewicz miał wodzowskie zacięcie bez wodzowskich kwalifikacji. On jest człowiekiem na pewno zdolnym i sprawnym i – żeby było jasne – nieprzeciętnym, ale nie ma kwalifikacji Piłsudskiego, a wyraźnie chciał być Piłsudskim”. Czyżby ocena Kaczyńskiego się sprawdzała?
Czy Antoni dąży do czegoś co raczej będzie wielką klęską niż sukcesem? Czy ktokolwiek ufa byłemu szefowi MON, który na siłę chce udowodnić spisek i nie uznaje innej opcji?
INTERIA.PL

Re: Nowy plan Macierewicza!

Napisał(a): ~Leszek -

To normalne, że Macierewicz chce znowu grać pierwsze skrzypce, więc to naturalna kolej rzeczy, że chce dopiec Kaczyńskiemu, który go zdegradował i założyć nową partię. Pewnie myśli, że da radę uzbierać elektorat. W to jednak śmiem wątpić. Macierewicz jest postrzegany raczej negatywnie. Chociaż może nie tyle negatywnie, co nie odbiera się go na poważnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy plan Macierewicza!