126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +0
126 ppt ?

Nowy samochód czy krótko używany (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowy samochód czy krótko używany

Napisał(a): Gość -

Sprzedałam swój stary samochód i miałam zamiar wziąć nowy w leasingu . Przemyślałam to i samochód najwięcej traci na wartości przez pierwszy rok . Tera się zastanawiam czy nie lepiej byłoby kupić np. jakiś roczny, mało używany samochód . Którą opcję byście mi polecili?
INTERIA.PL

Re: Nowy samochód czy krótko używany

wiesz,to zależy od wielu czynników.Prawdą jest że auto traci najwięcej na wartości przez pierwsze kilka lat więc może lepiej skorzystać z opcji aut polisingowych.Mają po kilka lat z reguły po trzy bo tyle trwa lising a może je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach i nierzadko na dobrych warunkach kredytowych.Są to auta zazwyczaj dobrze utrzymane i serwisowane a nieraz nawet na gwarancji więc warto się nad taką opcją zastanowić.Ja osobiście jeśli już wolałbym kupić auto 2-3 letnie jeśli nie dysponowałbym taką gotówką to wspomółgbym się kredytem

Reklama

Wszystko zależy jaki stan i jaka różnica w cenie. Jak masz pewność, że stan jest dobry, a cena na tyle niższa, że nie opłaca dokładać się do nowego to kupuj śmiało. Najlepiej jak powiesz co chcesz i podasz przykład to wtedy widać, czy to opłacalna oferta.

Reklama

Napisał(a): gość -

Hej! Ja mam właśnie od J&J Group Toyot Yaris, auto się świetnie sprawdza tak samo w miejskich warunkach jak i dalszej trasie, idealny stan techniczny, a za wożenie reklamy dostaję 600 zł, przy czym rata jest o paręnaście zł niższa, także jeszcze "grosz" zostaje mi w kieszeni.

Reklama

Ja mam dwu letni używany samochód, stan prawie idealny, regularnie serwisowana automatyczna skrzynia biegów w RENZ w Grójcu. A zapłaciłem za niego zupełnie śmieszne pieniadze, szczególnie jak weźmie się pod uwagę jego cenę z salonu.

Pewnie, że auto traci na wartości, ale coraz częściej ludzie tak oszukują na samochodach, że ja bym się poważnie zastanowił nad kupnem z salonu. Polecałbym nowego Forda Mondeo, np. coś takiego:http://www.eu(...)_nowosc
Moim zdaniem samochód jest warty swojej ceny. Byłem ostatnio w tym salonie, widziałem auto, jest przepiękne. I cena konkurencyjna w stosunku do innych punktów sprzedaży w Gdyni.

gość Fantastyczny program, pozbyłem się 20 letniego grata i mam prawie nówkę (Skoda Octavia). Wpływy za reklamę od J&J Gruop regularnie i bez opóźnień.
Złożyłem tam wniosek. Oferta mi się podoba, fajny pomysł by łączyć priorytety reklamodawców z potrzebami kierowców. Orientowałem się też jakie auta bez dopłaty (których rata się mieści w 600 zł) może zaoferować J&J Group. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo proponują dość nowoczesne, ekonomiczne pojazdy typu fabia, yariska.

Myślę, że najlepiej zainwestować troszkę więcej i mieć nowe auto którego użytkowanie bedzie przyjemnością a nie jeżdzeniu do mechaników którzy wynajdą to kolejne problemy których właściwie nawet nie ma. Bardzo dobre oferty ma terazhttp://www.eu(...)car.pl/ Nowy ford Mondeo - w dobrej cenie :) Warto się nad tym zastanowić :)

Myślę, że ważniejszy stan techniczny, może być krótko, ale intensywnie używany. Chciałam kiedyś kupić takie auto. Na szczęście wpadłam na pomysł, żeby przed zakupem poddać samochód kontroli pracownikom Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w moje Łodzi[url=http://damal.eu]http://damal.eu[/url] Pracownicy pokazali mi jaki był zużyty, i że licznik był zmieniony. Bardzo im za to dziękuję i polecam ich usługi.

Jak w dobrym stanie, to jestem za lekko używanym. Już pół roku jeżdżę autem z rocznika 2010 i wszystko OK, nic nie szwankuje. Polecam nabyć od J&J Group, ponieważ: samochody są zadbane, klient otrzymuje książkę serwisową, za udostępnienie powierzchni samochodu pod reklamę dotacja wystarczająca na comiesięczną ratę (600 zł).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy samochód czy krótko używany