931
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń68 tys.
  • Odpowiedzi234
  • Ocen na +64
931 ppt ?

Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci? (235)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): uni -

Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci? Pracownia IBRiS zaprezentowała najnowsze wyniki sondażu na temat poparcia politycznego. Najwięcej głosów nadal przypada Zjednoczonej Prawicy – 30,1 proc. – ale odczuwa ona dotkliwy spadek. Co więcej, znajdująca się na drugim miejscu Koalicja Obywatelska również odnotowała mniejszy wynik – 20,2 proc. Na Polskę 2050 zagłosowało 12,1 proc. Do Sejmu zakwalifikowałyby się jeszcze: Konfederacja Wolność i Niepodległość – 8,6 proc., Lewica – 7,3 proc. oraz Polskie Stronnictwo Ludowe – 6 proc.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~Kameleon50 -

Niedoczekanie żeby te 2 partie POPiS-u chucpy okraglostołowej dalej okradały Polaków, oraz niszczyły gospodarkę Polski, by nas uzależnić od Niemców i Rosjan mają chęć rozerwać nam Polskę na dwie części tj zrobić dla wrogów V rozbiór Polski! Tylko Konfederacja obroni Polskę!

Reklama

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~JA 52 -

Minie OFE zniknęło w noc listopadową 2016 roku a z tego co wiem Tuska już nie było, to jak mógł zlikwidować OFE. On dal możliwość wyboru , mądrzy zostali w OFE barany przespały, PiS sobie zabrał nie pytając.

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~patyczag13 -

Kriss Konserwatysta bo konsumuje paprykarz że Szczecina. Tusk jest takim samym zamordysta jak Kaczyński tylko nie ma tak destrukcyjnych pomysłów i zera który skarży co się da do trybunału Kucharskiego. Jest to największy i najdroższy szkodnik bo przez spółkę Kaczyński Ziobro już straciliśmy zaliczkę z unii w kwocie 5 miliardów euro a tego już nie dostaniemy.
A co zamordyzm ma wspólnego z konserwatyzmem ?

Największy zamordyzm w dziejsch współczesnego świata, który doprowadził do śmierci milionów ludzi to komunizm (Stalin, Mao, Czerwoni Khmerzy..) i narodowy socjalizm (Hitler).

Chyba coś ci się mylą pojęcia...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?