976
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71 tys.
  • Odpowiedzi245
  • Ocen na +69
976 ppt ?

Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci? (246)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): gość -

jeżeli myślisz że to dzielenie sie jest to współczuję ilorazu inteligencji....co do socjalu to zgadzam się w innych krajach też jest i niejest źle ale pisiorki się nie dzieła.... oni na kolanie ustawy wprowadzają i kupują tym poparcie ciemnogrodu a z tego co wynika to jeden wielki syf w przepisach.... widać że nieprowadzisz żadnej firmy i myślisz tokiem myślenia pospolitego Janusza z TVP.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~rozsądek -

~wyborca Do wyborów Po bedzie góra...
PO niestety nie jest żadną sensowną alternatywą; będąc przy korycie dokładnie tak samo się zachowywała, a nawet gorzej sprzedając Polskę i robiąc z niej wasala Brukseli;
[b][/b]

Reklama

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~onaa -

Kriss Konserwatysta bo konsumuje paprykarz że Szczecina. Tusk jest takim samym zamordysta jak Kaczyński tylko nie ma tak destrukcyjnych pomysłów i zera który skarży co się da do trybunału Kucharskiego. Jest to największy i najdroższy szkodnik bo przez spółkę Kaczyński Ziobro już straciliśmy zaliczkę z unii w kwocie 5 miliardów euro a tego już nie dostaniemy.
.. kredytu. I całe szczęście, bo nie będziemy musieli spłacać i nasze pra wnuki. To większy kredyt, na więcej lat niż zaciągnął Gierek. Zresztą na co poszłyby te $, na rozdawnictwo przecież i kupowanie głosów a nie rozsądne inwestycje.

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~kuku -

Konfederacja ma najlepszych ekonomistów, sprawy ideowe mnie nie inetersują, kazdy niech robi to co uważa za słuszne. Ale gospodarką niech sie w końcu zajma mądrzy wykształceni specjaliści tacy jak dr Sławomir Mentzen.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?