Odpowiadasz na:
Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci? Pracownia IBRiS zaprezentowała najnowsze wyniki sondażu na temat poparcia politycznego. Najwięcej głosów nadal przypada Zjednoczonej Prawicy – 30,1 proc. – ale odczuwa ona dotkliwy spadek. Co więcej, znajdująca się na drugim miejscu Koalicja Obywatelska również odnotowała mniejszy wynik – 20,2 proc. Na Polskę 2050 zagłosowało 12,1 proc. Do Sejmu zakwalifikowałyby się jeszcze: Konfederacja Wolność i Niepodległość – 8,6 proc., Lewica – 7,3 proc. oraz Polskie Stronnictwo Ludowe – 6 proc.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~gość -

Nigdy więcej PO. To mafia która nie ma nic do zaoferowanie nawet żadnego programu nie mają oprócz tvn i tvn 24. Ich rządy nie skupiły by się na rządzeniu a niszczeniu wszystkiego co dla Polaków zrobił PIS bo nienawiść zżera ich od środka.Nigdy nie mieli pomysłu na Polskę oprócz lizania tyłków Niemcom albo Rosjanom.Nic dla Polski.
Oni nie umieją rządzić bo czego można się spodziewać po takich co niby uczyli się na kierunkach humanistycznych. Jak można głosować na POKO która w swych szeregach ma takie osoby jak Millera- byłego pierwszego sekretarza w latach 1986–1989 komitetu Wojewódzkiego PZPR , nawiedzoną Ochojską czy Jachire.

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~Christy Walton -

Witam, szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

Reklama

Re: Nowy sondaż – nie do wiary, kto traci?

Napisał(a): ~Emeryt69 -

WednesdayTEN
~Kasia (...) Oni nie mają żadnego programu na rozwój Polski (...)
A kto ma? Obecna ekipa?
Putin ma program ! [b][/b]

Reklama