137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +4
137 ppt ?

Nuda w seksie małżeńskim (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nuda w seksie małżeńskim

Napisał(a): ~blood12 -

Hej wszystkim pomalutku w naszym związku wkrada się nuda przez co nie mam ochoty na sex - chyba wypróbowaliśmy z żoną już wszystko scenki, przebiórki, gry itp. Możecie podpowiedzieć doradzić coś co można wprowadzić coś nowego zupełnie innego? Może macie jakieś fajne pomysły i doświadczenia jeśli tak to możecie się nimi podzielić? Za wszelki rady bardzo dziękuję.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Nuda w seksie małżeńskim

Napisał(a): gość -

Ja z moją 5 lat (na 1randce w łôżku skończyliśmy rok razem wszystko wyprôbowaliśmy (w rôżnych miejscach to robimy dziewczyna uwielbia w saunie )a nie długo bd to robić ile bd chcieli założymy se w domku )Po za tym nie brakuje u nas oralu jaki analu (uwielbia lizanie ci*ki a przy tym paluszkami jak jej jeszcze robię ,wyśmienicie ciągnie lachę najbardziej lubi w całości nawet nie wiem jak to zrobiła wzięła go razem z moimi digi dongami .

Re: Nuda w seksie małżeńskim

Napisał(a): gość -

Widzę tu same idiotyczne wpisy. Chłop pyta o normalne sprawy a wpisy z kosmosu. Pogadaj z partnerką co ją kręci. Ale musisz wydobyć z jej podświadomości to co by sprawiło jej mega doznania. Albo próbój na własną rękę nowości. Jeżeli nie masz oporów przed odbytem to polecam lizanie podczas minety. Zajebiście kręci to laski
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nuda w seksie małżeńskim