136
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +4
136 ppt ?

Nuda w seksie małżeńskim (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Nuda w seksie małżeńskim

Napisał(a): gość2456 -

Sprôbujcke może tantry mnie i mojej partnerce to pomogło (3lata razem ruchaliśmy się po mięsiącu z 1,5 roku potem uznaliśmy rok przerwy .Przyjaciôłka przyszła do mnie z swoim facetem namôwili nas na tantrę to działa lub też po prostu rôbcie ćwiczenia przerôżne gimnastyczne oni nam też to pokazali np.ty leżysz na ziemi dywanie facet robi pompki i wchodzi w cb.

Reklama

Napisał(a): ~wiczka20 -

Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: *** http://www.na(...)tka.pl/ *** i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam

napisz do mnie i spotkajmy się!
**jestem realna, rejestrując się za darmo pokazujesz mi że jesteś realny i Ci zależy - tak odsiewam ludzi :)**

Napisał(a): ~sexysandy -

Hej, jestem Sandra i mam 23 lata. Obecnie przebywam w pracy w Norwegii i bardzo brakuje mi meskiego towarzystwa. Jestem tutaj sama i nie znam nikogo, dlatego tez chetnie poznalabym jakiegos mezczyzne z Polski.

Bardzo brakuje mi seksu i jestem chetna na takie spotkanie.

Uwielbiam seks w niemalze kazdej pozycji. Klasyczny, hiszpanski, oralny, 69. Jesli bedziesz chcial to moze dam sie namowic tez na anal, chociaz dawno tego nie robilam, ale moze warto sobie przypomniec :)

Chetny na spotkanie z szalona dziewczyna szukajaca dobrej zabawy? :)

Jesli tak to znajdz moj profil pod nickiem sexysandy na portalu WWW.SEXZAROGIEM.PL
Odezwij sie tam do mnie na czacie. Znajdziesz tam wiecej moich zdjec, a jak bedziesz chcial to przed spotkaniem moge Ci zrobic pokaz na kamerce ;)

Buziaki i do zobaczenia :*
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nuda w seksie małżeńskim