21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń562
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Nudzi mi się! (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nudzi mi się!

Napisał(a): ~willi -

Nudzi mi się! Nudzimisie!!! Nie mam co robić w wolnym czasie. Nudy, ciągle to samo. W telewizji to samo. Internet skroluje - nudy! Gry komputerowe już mnie nie kręcą, wszystko było. Znajomi wyciągają na kawę, a tam znowu nudy! Już mnie to męczy.
Poradźcie co robić jak się nudzi? Nie chcę trollować po Necie, tylko robić coś fajnego. Poczuć coś! A ta nuda mnie obezwładnia i wyciska ze mnie radość. Macie pomysł, jak to zwalczyć?
INTERIA.PL

Re: Nudzi mi się!

Napisał(a): WLW1 -

Ja uważam, że nawet w gronie znajomych może wiać nudą jeśli nie ma tematów do rozmowy... Postaraj się jakoś zachęcić znajomych do rozmowy proponując rozmowę na temat, który sam zaczniesz... Być może znajomi podchwycą ten temat i wytworzy się dyskusja... I nie powinno już być nudno.. :))

Napisał(a): Gość -

Amanii Przejdź się do schroniska zwierząt, do domów dziecka, do hospicjum zajrzyj... roboty nie braknie, a czasu nie starczy nawet na podrapanie się po lewym pośladku, tylko tam wszędzie za darmochę... za kasę pozostaje o nudzie pisać :D
To i tak dobrze, bo zwykle za zabicie nudy się płaci :))

Napisał(a): Amanii -

Calme
Amanii Przejdź się do schroniska zwierząt, do domów dziecka, do hospicjum zajrzyj... roboty nie braknie, a czasu nie starczy nawet na podrapanie się po lewym pośladku, tylko tam wszędzie za darmochę... za kasę pozostaje o nudzie pisać :D
Aha a kim jest... Nuda i czemu chcesz ja zabić ?? ;-)

Napisał(a): Gość -

Amanii
Aha a kim jest... Nuda i czemu chcesz ja zabić ?? ;-)[/cytat]

Ja nie chcę. Ale co poniektorzy ludzie, jak na załączonym powyżej obrazku, już tak:) . Jeśli ktoś ma do wynajęcia czas na nicnierobienie i oniczymniemyślenie, to zapłacę :))
Może zamiast zabijać nudę ludzie powinni nauczyć się w niej trwać? Ponoć nie umiemy odpoczywać, bo wciąż potrzebujemy jakichś bodźców i zapełniania głowy informacją. Żeby odwrócić uwagę od myśli, które nawiedzają? :) Wcale niekoniecznie związane z kimś i chęcią tej osoby zabicia.... ;))

Napisał(a): Amanii -

Calme
Amanii
Aha a kim jest... Nuda i czemu chcesz ja zabić ?? ;-)
Ja nie chcę. Ale co poniektorzy ludzie, jak na załączonym powyżej obrazku, już tak:) . Jeśli ktoś ma do wynajęcia czas na nicnierobienie i oniczymniemyślenie, to zapłacę :))
Może zamiast zabijać nudę ludzie powinni nauczyć się w niej trwać? Ponoć nie umiemy odpoczywać, bo wciąż potrzebujemy jakichś bodźców i zapełniania głowy informacją. Żeby odwrócić uwagę od myśli, które nawiedzają? :) Wcale niekoniecznie związane z kimś i chęcią tej osoby zabicia.... ;))

[/cytat]

Jeśli dręczą nas jakieś myśli, to nie jest to kwestia nudy, a zwyczajnie usposobienia. Ja mam np. Tak, ze jak mnie coś meczy, to choć mam wiele do zrobienia, to stoję w miejscu.

Z tym ponoć, pełna zgoda. Kłopotliwe jest dla nas milczenie tez w czyimś towarzystwie albo właśnie problematyczne złożenie zwłok na kanapie i słodkie nic nie robienie. Wszystko jednak musi mieć zachowany umiar, jeśli wiec nudzimy się od czasu do czasu, to nie jest to dla nas problemem. Tak samo pozostawanie w ciągłym biegu wykańcza i fizycznie i psychicznie.

Ps. Nic konkretnego nie miałam na myśli, a jedynie skojarzyło mi się, zabijanie nudy z odpłatnym zajęciem panów od mokrej roboty ;-)

Napisał(a): ~Linda -

U mnie w szkole, na świetlicy, był taki wielki plakat "Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi" i zawsze czułam się jak ostatnia idiotka, gdy się pod nim nudziłam. Zwykle wtedy malowałam coś w zeszycie - szlaczki dobre na wszystko.
A tak na dłuższą metę warto próbować różnych rzeczy. Może ucieszy Cię np.spacerowanie, bieganie, aerobik albo siłka? Sport jest świetny na nudę!

Napisał(a): ~iza -

Książki są wspaniałe na nudę! Zaczniesz czytać, wciągniesz się i zauważysz, że aż brakuje Ci czasu. Możesz spróbować pójść do biblioteki - bibliotekarka powinna poradzić coś odpowiedniego dla osoby, której się nudzi! I nic to nie kosztuje!

Napisał(a): ~vanessa -

Muzyka to świetny sposób na nudę! Wciąga na maxa! Poszukaj na yt utworów, które Ci się podobają. Szukaj słów ulubionych piosenek i ucz się ich na pamięć. Śpiewaj sobie. Może naucz się grać na gitarze, to nie takie trudne. I nawet nie zauważysz kiedy już zupełnie nie będzie ci się nudzić!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nudzi mi się!