112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +-8
112 ppt ?

Nudzi mnie obecny chłopak ? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nudzi mnie obecny chłopak ?

Napisał(a): Gość -

A więc jestem z nim prawie 2 miesiące a znamy się 3,5 miesiąca . Problem tkwi w tym że mam mieszane uczucia; raz jak przyjeżdża cieszę się niesamowicie a na drugi raz mam niechęć do niego, i tak jest cały czas. Czasami nawet nie mam ochoty odbierać od niego telefonu, a czasami denerwuję się że się nie odzywa np 3 godziny? Nie wiem co jest nie tak? Co robić???
INTERIA.PL

Re: Nudzi mnie obecny chłopak ?

Napisał(a): Tris -

Hmmmm...., trudny problem, wątpię by cię nudził, raczej chodzi o coś innego, a coś się wydarzyło wcześniej, jeszcze przed tym, jakaś kłótnia czy coś, cokolwiek przez co mogłabyś czuć niechęć??

Reklama

Reklama

Reklama

Ona1992 A więc jestem z nim prawie 2 miesiące a znamy się 3,5 miesiąca . Problem tkwi w tym że mam mieszane uczucia; raz jak przyjeżdża cieszę się niesamowicie a na drugi raz mam niechęć do niego, i tak jest cały czas. Czasami nawet nie mam ochoty odbierać od niego telefonu, a czasami denerwuję się że się nie odzywa np 3 godziny? Nie wiem co jest nie tak? Co robić???
trzymaj go w razie potrzeby, a szukaj innego na poważnie:)))

Napisał(a): Makepeace13 -

molon W sumie ciekawe.....
ja mam dziewczyne od 1,5 roku, i jak się nie widzimy (mieszkamy osobno) to piszemy do siebie maile....
tak około 40/80 dziennie ....
nie mamy wspólnych zainteresowań, znajomych.....

Ale jest super
Brak wspolnych znajomych rozumiem, ze nie trzeba miec....ale brak wspolnych zainteresowan? Tego to akurat nie kapuje.

Makepeace13
molon W sumie ciekawe.....
ja mam dziewczyne od 1,5 roku, i jak się nie widzimy (mieszkamy osobno) to piszemy do siebie maile....
tak około 40/80 dziennie ....
nie mamy wspólnych zainteresowań, znajomych.....

Ale jest super
Brak wspolnych znajomych rozumiem, ze nie trzeba miec....ale brak wspolnych zainteresowan? Tego to akurat nie kapuje.
a jednak się da......
czysta chemia.....
tak więc od 1,5 roku jestem na czyściutkiej amfie.....
Jest sporo młodsza i wchodzi w dorosle życie (bez mojej pomocy), a ja sporo starszy i raczej wchodze powoli w okres "po" zarabianiu kasy....
więc nawet cykl życia inny......
jest super....

Napisał(a): roobert -

Ona1992 A więc jestem z nim prawie 2 miesiące a znamy się 3,5 miesiąca . Problem tkwi w tym że mam mieszane uczucia; raz jak przyjeżdża cieszę się niesamowicie a na drugi raz mam niechęć do niego, i tak jest cały czas. Czasami nawet nie mam ochoty odbierać od niego telefonu, a czasami denerwuję się że się nie odzywa np 3 godziny? Nie wiem co jest nie tak? Co robić???
Wszystko jest w normie, jesteś kobietą. Wy nigdy nie wiecie czego chcecie ;)

karinanati
trzymaj go w razie potrzeby, a szukaj innego na poważnie:)))
No nie powiem ,ciekawe podejście.
To niby tak na zapas?

Napisał(a): Tris -

roobert
Wszystko jest w normie, jesteś kobietą. Wy nigdy nie wiecie czego chcecie ;)
No wiesz.... :PP :|
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nudzi mnie obecny chłopak ?